Jan ,,Pacio’’ Patecki: [kim jest?, wiek, Prime MMA, Instagram]

6 lipca 2022
Przez: : KS

Pacio, a właściwie Jan Patecki to młody twórca internetowy, któremu już udało się zdobyć wiernych odbiorców. Okazuje się, że zdecydował, iż swoich sił spróbuje również w oktagonie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Pacio: kim jest?

Z informacji do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Janek Patecki ma dopiero 19 lat. Wiele osób zastanawia się, czy takie samo nazwisko z Kubą Pateckim znanym z Ekipy Friza jest jedynie zbiegiem okoliczności. Otóż, okazuje się, że Pacio i Patec są kuzynami.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo zbyt wiele o Paciu. Tajemnicą jednak nie jest, że w przeszłości był w związku z Pauliną Kobus – znaną tiktokerką. Aktualnie, nie wiadomo, czy jego serce jest przez kogoś zajęte.

Pacio
Pacio

Zobacz także: Co wiemy o Mielonidasie?

Jan Patecki: kariera

Patecki od najmłodszych lat działał w sieci. Jeszcze kilka lat temu założył swój kanał na Youtube, na którym zgromadził kilkaset tysięcy subskrybentów. Zamieszczał tam różnorodny kontent, który najczęściej miał za zadanie dostarczać rozrywki. Na chwilę obecną, Janek cieszy się także dużą popularnością na TikToku.

Już oficjalnie wiadomo, że Pacio podjął się nowego wyzwania. Mianowicie, zawalczy na gali Prime MMA 2: Kosmos. W swojej debiutanckiej walce spotka się z popularnym Bagietką. Jednakże, nie da się ukryć, iż pomiędzy nimi nie ma złych emocji. Na konferencjach Bagietka Michael skupiał się dużo bardziej na swoim konflikcie z Jasiem Kapelą. Mimo wszystko, zdaniem specjalistów ich szanse w klatce są mniej więcej wyrównane.

Pacio: Instagram

Janek Patecki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pacioig. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 100 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej