Marcin ,,Mielonidas’’ Makowski: [wiek, kariera, Fame MMA, Prime MMA, Instagram]

5 lipca 2022
Przez: : KS

Mielonidas, a właściwie Marcin Makowski to jeden z zawodników walk freak fightowych. Oprócz tego, jest znany wielu internautów, którzy w mniejszym lub większym stopniu darzą go sympatią. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artkułu zamieszczonego poniżej!

Mielonidas: kim jest?

Jak się okazuje, w sieci na próżno szukać informacji na temat życia prywatnego Marcina Makowskiego. Co za tym idzie, nie wiadomo ile ma lat oraz z jakiego miasta pochodzi. Na co dzień natomiast trenuje w jednym z klubów sportowych w Poznaniu – Czerwony Smok.

Tajemnicą pozostaje status związku Mielonidasa. Mężczyzna nie zdradza wiele o swoim życiu również na social mediach.

Marcin Makowski
Marcin Mielonidas Makowski

Zobacz także: Co wiemy o tiktokerce Klaudusiek?

Marcin Makowski: kariera

Okazuje się, że Mielonidas należał niegdyś do Pompa Team, którego założyciel był twórca internetowy i esportowiec Szymon Kasprzyk, niektórym znany lepiej jako isAmU.

Wiadomo, że Makowski ma na swoim koncie już debiut w walce freak fightowej. Mianowicie, po raz pierwszy zawalczył na gali Fame MMA 4. Wtedy jego przeciwnikiem w oktagonie był raper Kizo, czyli Patryk Woziński. Mimo, że nie był faworytem z klatki wyszedł jako zwycięzca.

Natomiast, podczas Fame MMA 7 zawalczył z Łukaszem Lupom. Tym razem musiał uznać wyższość swojego rywala, który pokonał go przed czasem. Ich rewanż odbył się na PunchDown, choć zwycięzca nie uległ zmianie.

Wyższość rywala musiał uznać także podczas walki z Mateuszem Murańskim. Pokonał go w pierwszej rundzie na gali Elite Fighters.

Makowski zawalczy także na Prime MMA 2: Kosmos. Tym razem w oktagonie spotka się ze Ztrolowanym.

Mielonidas: Instagram

Marcin Makowski prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mielonidas. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam ponad 80 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej