Połącz się z nami

Jan Pyrek: [wiek, kariera, Hotel Paradise, Instagram]

Jan Pyrek

Opisy gwiazd

Jan Pyrek: [wiek, kariera, Hotel Paradise, Instagram]

Jan Pyrek to jeden z nowych uczestników 4. edycji programu Hotel Paradise. Okazuje się, że część widzów może go już kojarzyć. Sprawdźmy, co wiadomo na temat przystojnego singla oraz w jakich produkcjach telewizyjnych już wystąpił!

Jan Pyrek: wiek

Wchodząc do programu Hotel Paradise Janek podał kilka najważniejszych informacji na swój temat. Mianowicie, singiel zdradził, że ma 29 lat. Do rajskiego hotelu na Zanzibarze przyleciał prosto z Warszawy.

Na co dzień Janek jest związany z branżą modleingową, oprócz tego tworzy stronę internetową dla jednej z firm telekomunikacyjnych. W wolnych chwilach chętnie trenuje boks. Mężczyzna otwarcie mówi, że do Hotelu Paradise przybył nie do końca z myślą o miłości. Przedstawia siebie jako doskonałego taktyka i playera.

Jan Pyrek Hotel Paradise
Janek dołączy do uczestników Hotel Paradise 4

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Gąsior z Hotel Paradise 4?

Jan Pyrek: kariera

Janek z Hotel Paradise 4 nie ukrywa, że jego największym marzeniem jest zostanie profesjonalnym aktorem. Jak się okazuje, do tej pory zaliczył już swój debiut na ekranie. Mianowicie, telewidzowie mogą kojarzyć go z polskich seriali. Chłopak między innymi zagrał w Barwach szczęścia i Na Wspólnej. Na swoim koncie ma także rolę w filmie Proceder.

Oprócz tego, Pyrek brał udział w wyborach Mistera Polski w 2019 roku. Ostatecznie, udało mu się dotrzeć tam aż do finału.

Janek Pyrek Hotel Paradise
Jan Pyrek starował w konkursie Mister Polski 2019

Jan Pyrek: Hotel Paradise

Przybycie Jana Pyrka do Hotelu Paradise na pewno wzbudzi duże zamieszanie wśród zameldowanych tam uczestników. Mimo, że na Zanzibar nie przybył z myślą o miłości, jeśli z którąś z uczestniczek uda mu się nawiązać głębszą relację, zaakceptuje to.

Nowy uczestnik Hotel Paradise 4 jest singlem od roku. Do tej pory był w pięciu poważniejszych relacjach. Jednakże po czasie każda z nich zaczynała mu się nudzić. Jak będzie tym razem w randkowym show TVN7?

Jan Pyrek: Instagram

Jan z Hotel Paradise 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @janpyrek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 41,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry