Połącz się z nami

Jan Wieteska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Jan Wieteska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Jan Wieteska to młody aktor, który już od dłuższego czasu pojawia się w polskich produkcjach telewizyjnych. Jednakże, grając w serialu Sexify przypominał o sobie części widzów, a jeszcze innych przekonał do swojej osoby. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat, jak sądzą odbiorcy, jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Jan Wieteska: wiek

Okazuje się, że widzowie zastanawiają się, czy Jan jest spokrewniony z aktorem Dariuszem Wieteską, znanym z serialu Na sygnale. Niestety, nie udało nam się dotrzeć do informacji na ten temat. Jednakże, wiemy iż młody aktor urodził się 13 listopada 1999 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 21 lat. Pochodzi z Warszawy i tam także studiuje na Akademii Teatralnej. Mimo młodego wieku, może pochwalić się już naprawdę licznym gronem fanów, a jesteśmy przekonani, że liczba ta wraz z upływem czasu będzie wzrastać.

Zobacz także: Co wiemy o Aleksandrze Skrabie – aktorce z serialu Sexify?

Jan Wieteska: kariera

Choć wielu telewidzów nie miało o tym pojęcia, Jan w ich odbiornikach mógł pojawiać się już od jakiegoś czasu. Mianowicie, na swoim koncie ma epizodyczne role między innymi w serialach Na Wspólnej, Oko za oko, O mnie się nie martw oraz Barwy szczęścia. Jak dotąd nie miał przyjemności wcielić się jeszcze w jednego z głównych bohaterów w produkcji filmowej. Jednakże, w sieci pojawiają się komentarze, które wróżą mu niemałą karierę, za co oczywiście trzymamy kciuki!

Jan Wieteska: Sexify

Serial polskiej produkcji pod tytułem Sexify okazał się prawdziwym hitem nie tylko w kraju, ale również zagranicą. Czołowe miejsce na zestawieniach najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix w ostatnim czasie, zajął również w Libii, Brazylii, Rosji oraz na Jamajce. Wieteska wciela się tam w postać Adama – przyjaciela jednej z głównych bohaterek.

Plakat promujący serial Sexify, w którym grał Jan Wieteska

Jan Wieteska: Instagram

Młody aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @janwieteska. Jego aktywność na chwile obecną śledzi tam już ponad 20 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry