Połącz się z nami

Janachowska pokazała kolejny wózek! Jego cena jest zaskakująco niska!

News

Janachowska pokazała kolejny wózek! Jego cena jest zaskakująco niska!

Izabela Janachowska pół roku temu została po raz pierwszy mamą. Wraz z mężem i swoją pociechą gwiazda postanowiła wybrać się na pierwsze wakacje. Na lotnisku Janachowska pokazała kolejny wózek swojego synka. Tym razem jego cena jest zaskakująco niska!

Prezenterka 10 maja po raz pierwszy została mamą. Z pewnością od tego czasu jej świat stanął na głowie, a dumna mama z zachwytem pokazuje swojego synka Christophera Alexandra, nie ukrywając jego wizerunku. Bez wątpienia małemu Chrisowi niczego brakuje.

Już podczas pierwszego spaceru, Iza pochwaliła się wózkiem swojej pociechy, o czym pisaliśmy tutaj. Kolejnym razem pokazała następny wózek jakim wozi się jej synek. Wśród wózków małego Chrisa znalazł się taki, jakim swoje dzieci woziła księżna Kate, a którego cena zwala z nóg, pisaliśmy o tym TUTAJ. Trzeba przyznać, że synek Janachowskiej ma niezłą kolekcję bryk.

Teraz gwiazda pochwaliła się pierwszym wspólnym wyjazdem synkiem. Z tej okazji zamieściła post, w którym poinformowała swoich obserwatorów, przy okazji pokazując Christophera.

„Dzisiaj lecimy na pierwsze wspólne wakacje… ale jestem podekscytowana” ?- napisała gwiazda.

Iza dawno nie publikowała zdjęć z synkiem, dlatego wszyscy byli zdumieni jaki maluch jest już duży. Uwagę zwróciły również takie same stylizacji mamy i synka. Fani nie kryli zachwytu tą fotką.

Janachowska pokazała kolejny wózek!

Janachowska na bieżąco relacjonowała sytuację, gdy rodzina była już na lotnisku. Przyznała, ze jest bardzo podekscytowana i ciekawa jest jak bobas zniesie podróż samolotem. Przy okazji gwiazda pochwaliła się kolejnym wózkiem, jaki sprawiła swojemu synkowi.

To składana spacerówka marki Silver Cross, której ambasadorską jest Iza. Wózek ten idealnie sprawdzi się podczas podróży samolotem. Janachowska pokazała wszystkie najlepsze funkcje wózka oraz to jak się składa do małej walizeczki, która można wnieść na pokład samolotu.

Co jest zadziwiające, że wózek, który zaprezentowała Izabela, wcale nie należy do drogich wózków. Jego cena nie przekracza nawet 1400 zł. Zatem na taki zakup może pozwolić sobie „zwykły Kowalski”.

To już piąty z kolei wózek malego Christophera. Nie da się ukryć, że rodzice „rozpieszczają” swojego pierwszego synka. Jednak czego się nie robi dla ukochanej pociechy!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry