Janek Dąbrowski pokazał zdjęcia z porodówki! Dumny tata nie kryje swojej radości!

22 marca 2021
Przez: : MC

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz powitali dziś na świecie swoją drugą córeczkę. Gratulacjom i życzeniom nie ma końca, a świeżo upieczony tata nie kryje swojej radości i dumy. Jan opublikował na Instagramie zdjęcia z porodówki. Tylko spójrzcie na te urocze kadry!

View this post on Instagram

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Kariera Jana Dąbrowskiego

Jan jest popularnym blogerem, youtuberem, prezenterem radiowym jak i telewizyjnym. Swój kanał w serwisie YouTube prowadzi od 2011 roku. Skupia się on na grach komputerowych, a największą popularność przyniosło mu relacjonowanie gry w Minecrafta. Obecnie jego kanał subskrybuje prawie 2 mln osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Ponadto Janek jest także właścicielem marki odzieżowej JDabrawsky Wear oraz związany jest z muzyką. Wystąpił m.in. w utworze Donia, a także prowadził audycję w radiowej “Czwórce”. Dąbrowskiego mogliśmy również zobaczyć w roli prowadzącego w programie The Voice Kids.

Jan Dąbrowski

Związek Jana i Sylwii

Janek Dąbrowski od lat związany jest z Sylwią Przybysz. Para regularnie zamieszcza w sieci swoje wspólne zdjęcia i filmy, relacjonując swoje życie. Internauci ochoczo śledzą ich losy, a grono ich fanów jest naprawdę pokaźne. Na początku ubiegłego roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka, której dali na imię Pola, natomiast już w listopadzie Sylwia za pośrednictwem Instagrama podzieliła się kolejną radosną informacją o ciąży.

Zobacz także: Sylwia Przybysz w pięknych słowach o Janie

Jan pokazał zdjęcia z porodówki

Dziś, 22 marca 2021 roku przyszła na świat druga córeczka Janka i Sylwii. Szczęśliwy ojciec opublikował za pośrednictwem Instagrama post, w którym podzielił się tą niezwykle radosną nowiną. Tym razem Jan dodał zdjęcie z porodówki, na którym trzyma na rękach swoje nowo narodzone dzieciątko. Załączył także wzruszający post z podziękowaniami dla położnej oraz pięknymi słowami skierowanymi do Sylwii. Dąbrowski zwrócił także uwagę na panującą pandemię koronawirusa, która wprowadza wiele niepewności w przypadku porodu.

“Dzisiaj o 01:23 na świat przyszła nasza córeczka 💕 Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe 💕” – czytamy w poście.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, przepełnionych miłymi słowami, życzeniami oraz gratulacjami. Wśród nich czytamy:

“Brawo Sysia!! ❤️ A malutka pewnie piękna po rodzicach 😍”

“Gratulacje, dużo zdrówka dla Was 😍❤️”

“Gratulacjee!! Witamy na świecie mała księżniczko🤍🦋”

My także dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny!

źródło: instagram Jdabrawsky

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej