Połącz się z nami

Jarosław Bieniuk jest zakochany?! Jego serce skradła prawdziwa piękność! [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd

Jarosław Bieniuk jest zakochany?! Jego serce skradła prawdziwa piękność! [ZDJĘCIA]

Jarosław Bieniuk jest zakochany?! Jeden z tygodników donosi, że Jarosław Bieniuk znalazł wybrankę swojego serca. Jak możemy się dowiedzieć, piłkarz od jakiegoś już czasu spotyka się z piękną modelką, która robi karierę poza granicami naszego kraju, a na jej profilu w mediach społecznościowych znajdziemy dużo gorących fotek! Zobaczcie!

Można śmiało powiedzieć, że życie jak do tej pory nie rozpieszczało Jarosława Bieniuka. 5 października 2014 roku zmarła Anna Przybylska, z którą Jarosław tworzył udany związek. Piłkarz i aktorka doczekali się trójki pociech-córki Oliwii oraz dwóch synów, Szymona i Jana.

View this post on Instagram

Hello

A post shared by @ oliwia.bieniuk on

Po kilku latach od śmierci Ani Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską. Ich związek należał raczej do tych burzliwych, jednak pomimo tego, że nie są parą doczekali się wspólnego potomka – synka Kazika. I choć wiele osób myślało, że ta dwójka jednak będzie razem, to teraz wszystko wskazuje na to, że piłkarza serce skradła inna kobieta!

Zobaczcie również: Gliwińska i Bieniuk mają dobry kontakt? Jest komentarz Oliwii!

Tygodnik „Na Żywo” donosi, że w życiu Jarosława Bieniuka pojawiła się kolejna kobieta i trzeba przyznać, że jest prawdziwą pięknością! Zobaczcie, jak wygląda!

Jarosław Bieniuk jest zakochany?!

Już kilka tygodni temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat tego, że serce piłkarza ponownie jest zajęte. Wówczas nie było wiadomo kim jest wybranka Jarosława.

Jak się teraz okazuje, serce Bieniuka skradła Zuzanna Pactwa. Na temat kobiety, jak na razie nie za wiele wiadomo. Z mediów możemy się dowiedzieć, że Zuza jest modelką, która dużo czasu spędza poza granicami naszego kraju, gdzie bierze udział w sesjach i kampaniach reklamowych.

Jak również donosi tygodnik, Jarosław poznał już swoją nową wybrankę z trójką swoich pociech. Na uwagę również zasługuje profil modelki na Instagramie. To właśnie tam znajdziemy sporo jej gorących fotek i trzeba przyznać, że Zuzanna jest prawdziwą pięknością. Co więcej, jej profil nie tylko obserwuje sam piłkarz, ale również jego córka Oliwia oraz przyjaciółka rodziny Natalia Siwiec.

Jeżeli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, to my już życzymy tej dwójce dużo szczęścia!

Jak podoba Wam się wybranka Jarosława Bieniuka?

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=PTFB4rvuMWw&t=14s
Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry