Połącz się z nami

Jarosław Bieniuk znowu zakochany?! Wiemy kim jest jego nowa dziewczyna!

News

Jarosław Bieniuk znowu zakochany?! Wiemy kim jest jego nowa dziewczyna!

Jarosław Bieniuk znowu zakochany! W traumatycznych chwilach związanych z oskarżeniami w sprawie domniemanego gwałtu, piłkarz może liczyć na wsparcie? Kim jest nowa ukochana piłkarza?  

Jarosław Bieniuk jest ostatnio na językach mediów za sprawą oskarżenia przez trójmiejską modelkę Sylwię Sz. Kobieta zarzuciła byłemu piłkarzowi brutalną napaść na tle seksualnym. Do tej pory nie postawiono Beniukowi żadnych zarzutów związanych z tymi oskarżeniami, jednak niestety jego reputacja zostało mocno nadszarpnięta, a cała sytuacja dotkliwie odbiła się na jego dzieciach, przede wszystkim najstarszej Oliwii.  

View this post on Instagram

DADDY COOL 👨🏽

A post shared by oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk) on

Na szczęście, jak podaje magazyn „Party”, w ciężkich chwilach Jarek ma na kogo liczyć. Wielkim wparciem jest dla niego nowa dziewczyna, którą ponoć poznał jeszcze przed wybuchem medialnej afery.  Kim jest jego nowa partnerka?  To Maja Kubit, projektantka dziecięcych ubrań, prowadząca własny butik.

Maja dzielnie wspiera swojego partnera i nie wątpi w jego niewinność. Jednak ile i jak długo będzie w stanie wytrzymać? Ponoć znajomi projektantki mają wątpliwości, co do trwałości tego związku.

„Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa”poinformowała znajoma Bieniuka.

View this post on Instagram

Hello

A post shared by oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk) on

Niestety ostatnie informacja o tym, że zgłosiła się kolejna rzekoma ofiara piłkarza, o czym pisaliśmy tutaj,  nie sprzyja sytuacji. Miejmy nadzieję, że  wszystko niebawem się wyjaśni i szum wokół Jarosława ucichnie i zarówno on jak i jego rodzina odetchną z ulgą i będą mogli cieszyć się spokojem i wspólnymi chwilami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry