Jarosław Kret spotyka się z uczestniczką „MasterChef”!? Pomogła mu w ciężkich chwilach!

28 stycznia 2021
Przez: : M.J

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Kret spotyka się z uczestniczką programu „MasterChef”. Serce jednego z najbardziej popularnych prezenterów pogody najprawdopodobniej ponownie jest zajęta. On sam nie ukrywa, że jego nowa wybranka jest dla niego ważną osobą! Zobaczcie, o kim mowa!

Swojego czasu głośno w mediach było na temat Jarosława Kreta, który związał się z dziennikarką Beatą Tadlą. Ich związek miewał wzloty i upadki. Para wzięła razem udział w popularnym programie „Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars” w 2018 roku i to właśnie w trakcie trwania edycji postanowili się rozstać.

Zobaczcie również: Beata Tadla się zaręczyła… kilka miesięcy po rozstaniu!

View this post on Instagram

A post shared by Jarosław Kret (@jarekkret)

Rozstanie tej dwójki odbiło się szerokim echem w mediach. Jarosław Kret na pewno nie może zaliczyć tego okresu w swoim życiu do udanych. Prezenter wówczas zmagał się z depresją i nawet potrzebował specjalistycznej pomocy. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że ponownie stanął na nogi. Bez wątpienia pomogła mu w tym uczestniczka 3. edycji programu „MasterChef” Karina Zuchora! Zobaczcie, co wyznał na jej temat!

Jarosław Kret spotyka się z uczestniczką „MasterChef”!?

Jak donoszą media, Jarosław Kret spotyka się z Kariną Zuchorą. W wywiadzie dla magazynu „Rewia” prezenter wyznał, że kobieta była obecna, kiedy potrzebował pomocy. Jak również możemy się dowiedzieć, wspierała go, kiedy zmagał się z koronawirusem:

„Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam”– powiedział w Rewii.

Na Instagramie Jarosława możemy znaleźć zdjęcia, na których również widzimy Karinę. Wszystko wskazuje również na to, że Zuchora i Kret nie tylko świetnie dogadują się w życiu prywatnym, ale również w zawodowym. Jak wyznał, niebawem możemy się spodziewać efektów ich współpracy:

„Pracujemy nad projektem programu kulinarno-podróżniczego”

Dodajmy, że Karolina Zuchora nie tylko wzięła udział w 3. edycji programu “MasterChef”, ale była jego finalistką. Choć nie wygrała kulinarnego programu, to swoje życia wciąż wiąże z kuchnią, a jej profil na Instagramie jest pełen przepysznych przepisów.

Myślicie, że Karina faktycznie skradła serce prezentera? Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Jarosławowi i Karinie wszystkiego, co najlepsze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej