Beata Tadla się zaręczyła… kilka miesięcy po rozstaniu!

14 sierpnia 2020
Przez: : W.M.

Dziennikarka za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła szczęśliwą i zaskakująca nowinę. Beata Tadla się zaręczyła!

Chociaż kilka miesięcy temu związek Beaty i jej partnera całkiem niespodziewanie się zakończył, wszystko wskazuje na to, ze serce Tadli jest ponownie zajęte. Co więcej, może już niedługo na jej palcu zobaczymy ślubną obrączkę!

Beata Tadla to jedna z najbardziej znanych dziennikarek, która w swojej karierze zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i radiowymi w Polsce.

Nie da się ukryć, że od lat o Beacie Tadli głośno jej także za sprawą jej życia uczuciowego. W 2018 roku dziennikarka zdecydowała się wystąpić w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wówczas w programie pojawił się także jej partner Jarosław Kret. W trackie trwania edycji para niespodziewanie się rozstała.

Po nieudanym związku Beata skupiła się na swoim synu oraz pracy i pasjach. W pewnym momencie serce Tadli ponownie było zajęte. Chociaż wszystko wskazywało na szczęśliwą relację, partner dziennikarki poinformował o zakończeniu związku, o czym sama Beata dowiedziała się z sieci.

„Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje” – napisał.

Beata Tadla się zaręczyła

Wiele wskazuje na to, że Beata Tadla ponownie jest w związku. Już jakiś czas temu paparazzi przyłapali piękną dziennikarkę w towarzystwie pewnego mężczyzny. Chociaż sama Beata aktualnie nie komentuje swojego życia prywatnego, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wielką nowiną. Beata Tadla się zaręczyła. Na swoim Facebookowym profilu Tadla zmieniła status związku, ogłaszając zaręczyny!

tadla
Facebook

Nie poznaje nam nic innego, jak życzyć Beacie i jej wybrankowi wiele szczęścia i miłości.

Myślicie, że już niedługo na palcu Tadli pojawi się ślubna obrączka? Trzymamy kciuki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej