Jarosław ,,PashaBiceps’’ Jarząbkowski: [wiek, kariera, High League, Instagram]

20 stycznia 2022
Przez: : KS

Jarosław Jarząbkowski w sieci znany znacznie lepiej jako PashaBiceps. To niewątpliwie jedna z najbardziej znanych postaci w świeci internetowym, zwłaszcza jeśli chodzi o sektor gameingowy. Niedługo swoich sił spróbuje w oktagonie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

PashaBiceps: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że Jarząbkowski urodził się 11 kwietnia 1988 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 33 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Nasielska. To polski zawodowy gracz e-sportowy, który niegdyś cieszył się opinią jednego z najlepszych w swoim fachu w kraju.

Jarosław Jarząbkowski zdradził także kilka informacji na temat swojego życia prywatnego. Okazuje się, że wraz z żoną Kingą doczekał się dwójki dzieci. W jednej z publicznych wypowiedzi przyznali, że na początku kariery mężczyzny, ich związek przechodził trudne momenty, lecz ich drogi ostatecznie się nie rozstały.

Jarosław Jarząbkowski wiek
PashaBiceps zawalczy na High League

Zobacz także: Co wiemy o Lexy Chaplin?

Jarosław Jarząbkowski: kariera

PashaBiceps przez wiele lat pracował nad swoją karierą, rangą i doświadczeniem w grze Counter-Strike. Na przestrzeni lat był związany z jednymi z najlepszych drużyn w Polsce, między innymi Virtus.pro. Do tej pory wziął udział w wielu turniejach, z których bardzo często wychodził jako zwycięzca.

Co ciekawe, Jarząbkowski zdradził, że kariera gameingowa przyniosła mu naprawdę duże zarobki. Konkretnie, wyznał, iż od jej początku zarobił około milion dolarów.

PashaBiceps swoich sił zdecydował spróbować także w oktagonie. Do ringu podczas gali High League wejdzie naprzeciw Owcy WK – Michałowi Owczarzakowi. Panowie zmierzą się w boksie w małych rękawiczkach. Ich walkę organizatorzy wybrali jako main event całego wydarzenia. Odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie.

Jarosław ,,PashaBiceps’’ Jarząbkowski: Instagram

PashaBiceps prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pashabiceps. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 658 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej