Lexy Chaplin: [wiek, Team X, High League, Instagram]

13 sierpnia 2021
Przez: : KS

Lexy Chaplin to gwiazda internetowa znana zwłaszcza młodszej części odbiorców. Na przestrzeni lat jej popularność wzrosła do naprawdę wielkich rozmiarów. Już niebawem, swoich sił spróbuje podczas walki w oktagonie z równie sławną przeciwniczką.

Lexy Chaplin: wiek

Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce urodziła się 8 lipca 1999 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 22 lata. Co ciekawe, na świat przyszła w Niemczech, ponieważ to tam poznali się jej rodzice. Mama Lexy pochodzi z Gdańska, natomiast ojciec ze Stanów Zjednoczonych.

Youtuberka często się przeprowadzała ze względu na obowiązki służbowe taty. Dzięki temu miała okazję poznać różne kultury i zwiedzić inne kraje. Jednak, po rozwodzie rodziców wraz z mama i rodzeństwem na stałe osiedlili się w Polsce. Dziewczyna nie ukrywa, że trudno było jej nawiązać wtedy kontakt z rówieśnikami.

Niedawno w sieci pojawił się klip Cleo zatytułowany Polskie Mexico, gdzie gościnnie wystąpiła właśnie Lexy.

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Dubielu?

Lexy Chaplin: Team X

Influencerka zdobyła dużą popularność dzięki temu, że aktywnie udzielała się w social mediach, a także założyła własny kanał na Youtube. Niedługo później dołączyła do projektu Team X.

Team X to projekt, na którego potrzeby grupa youtuberów zamieszkała pod jednym dachem, aby razem móc tworzyć treści zamieszczane następnie w sieci. Prócz Chaplin do pierwszego teamu należeli także: Stuu, Kacper Błoński, Marcin Dubiel oraz Julia Kostera. Ostateczni, ich drogi się rozeszły.

Lexy Chaplin Team X
Lexy należała do pierwszego Teamu X.

Lexy Chaplin: High League

High League to organizacja, której założycielem jest raper Malik Montana. Już niebawem odbędzie się pierwsza z gal, na której do oktagonu wejdą osobistości znane głównie z Internetu. Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk jest pojedynek Lexy z Natsu, czyli Natalią Karczmarczyk. Ich starcie otrzymało nawet miano walki wieczoru.

Lexy Chaplin: Instagram

Lexy jest bardzo aktywna w sieci. Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwa @lexychaplin. Okazuje się, że na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 1,7 miliona użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej