Połącz się z nami

Jędrzejczyk zabrała głos w sprawie udziału w „DDD”! Jej słowa dają do myślenia!

Joanna Jędrzejczyk

Z życia gwiazd

Jędrzejczyk zabrała głos w sprawie udziału w „DDD”! Jej słowa dają do myślenia!

Joanna Jędrzejczyk od dłuższego czasu musiała mierzyć się z niepochlebnymi komentarzami na swój temat. Wszystko to, za sprawą informacji którą opublikowała na swoim Instagramie, a która głosiła, że niedługo wystąpi w jednym z programów Telewizji Polskiej. Teraz sportsmenka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, by raz ostatecznie zakończyć dyskusję na ten temat. Jędrzejczyk zabrała głos w sprawie udziału w „DDD”!

Wielkimi krokami zbliżamy się do nowych sezonów uwielbianych przez widzów programów, w tym również „Dance Dance Dance”. Ostatnio głośno zrobiło się wokół zmian w składzie jurorskim. Jak się wówczas okazało, w kolejnej edycji tanecznego show nie zobaczymy już Anny Muchy ani Roberta Kupisza. Od momentu ogłoszenia zmian w sieci spekulowano, kto zajmie ich miejsce. Głównie mówiono o Katarzynie Cichopek, Edycie Herbuś i Joannie Jędrzejczyk.

Joanna szczególnie podsyciła ciekawość widzów programu publikując na swoim Instagramie wpis, w którym przyznała, że zasiądzie na fotelu jurorskim w jednym z programów emitowanych przez Telewizję Polską. O tym przeczytacie tutaj: Jędrzejczyk zastąpi Muchę w „Dance Dance Dance”? Padły również inne nazwiska!

Joanna nie sądziła zapewne jak wielkie zamieszanie wywoła swoim wpisem. W sieci rozpętała się prawdziwa burza, a internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Kobieta postanowiła odnieść się do słów krytyki, jednak jej post szybko zniknął z sieci – o tym przeczytacie TUTAJ!

Jędrzejczyk zabrała głos w sprawie udziału w „DDD”!

Dziś Joanna Jędrzejczyk ponownie zabrała głos, wydając oficjalne oświadczenie. W długim i szczerym wpisie odniosła się do fali krytyki, która spłynęła na jej osobę:

„Kochani,
Powyżej moje stanowisko do całego zamieszania, które wokół mnie powstało.
Kocham Was ❤
JJ”

Joanna zwróciła uwagę, że jako sportowiec od zawsze walczy w imieniu wszystkich Polaków, nie zawracając uwagi na ich wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry itp. Sporstemnka przyznała, że szanuje każdego człowieka tak samo, a Polska jest dla niej jednym krajem, w którym nie powinniśmy wzajemnie się krytykować. Zobaczcie, jej cały wpis.

Co uważacie o oświadczeniu Joanny Jędrzejczyk?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry