Jeremiah Dabrowski: [wiek, kariera, Hotel Paradise, Instagram]

8 lutego 2022
Przez: : KS

Jak podaje jeden z portali internetowych, Jeremiah Dabrowski to kolejny z singli, których poznamy w piątej edycji programu Hotel Paradise. Okazuje się, że chłopak jest już rozpoznawalny ze względu na karierę sportową oraz internetową. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Jeremiah Dabrowski: wiek

Okazuje się, że Jeremiah ma potrójne obywatelstwo, a w jego domu rodzinnym posługiwano się aż czterema językami. Większość życia spędził w Niemczech, choć jego sercu zdecydowanie bliżej do Polski i Francji.

Wiadomo również, że uczestnik Hotel Paradise urodził się 26 września 1995 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 26 lat. Przystojny singiel jest piłkarzem, gra na pozycji pomocnika. Po raz pierwszy na trening zabrał go tata. Mimo, że miał wtedy 4-5 lat, dobrze pamięta ten dzień. Na chwilę obecną, na swoim koncie ma występy w kilku klubach europejskich.

Co ciekawe, zawodową karierę piłkarską Jeremiah dzieli z aktywnymi działaniami w sieci. Mianowicie, 26-latek prowadzi profil na Tik Toku. Materiały, które tam zamieszcza najczęściej odnoszą się do relacji damsko-męskich.

Zobacz także: Co wiemy o Marice Worach z Hotel Paradise 5?

Jeremiah Dabrowski: Hotel Paradise

Ze względu na to, że przez większość życia singiel z Hotel Paradise 5 spędził na treningach, teraz zdecydował, że udział w programie może być dobrą odskocznią od sportowego rygoru. Oprócz tego, liczy, że znajdzie tam prawdziwą miłość, co do tej pory jeszcze mu się nie udało.

Piłkarz szuka kobiety, z którą mógłby spędzić resztę życia. Zapewnia, że znajomości na jedną noc nie są w jego stylu. Jednakże, nie zamierza odmawiać sobie dobrej zabawy. Czy w Panamie w Hotel Paradise 5 znajdzie tę jedyną? O tym przekonamy się już niebawem!

https://www.instagram.com/p/B45MswdolHH/

Jeremiah Dabrowski: Instagram

Uczestnik Hotel Paradise 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jeremiahdabrowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 30 tysięcy użytkowników. Jesteśmy pewni, że po udziale w randkowym show, liczba ta jeszcze wzrośnie.

źródło: Pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej