Marika Worach: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

7 lutego 2022
Przez: : KS

Marika Worach to pierwsza oficjalnie ujawniona przez produkcję uczestniczka piątej edycji programu Hotel Paradise. Sprawdźmy, co wiadomo o bohaterce show, które podbija serca widzów TVN Siedem!

Marika Worach: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Marika z Hotel Paradise 5 ma 22 lata. Co więcej, znamy dokładną datę jej narodzin. Dziewczyna przyszła na świat 24 października 1999 roku. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Toruniu. Tam także pracuje.

Marika jest absolwentką studiów o specjalności technik pojazdów mechanicznych. Na taki kierunek zdecydowała się, ponieważ jedną z jej ogromnych pasji jest właśnie motoryzacja. Oprócz tego, od najmłodszych lat trenuje taniec. Najbardziej lubi siatkówkę i piłkę nożną, jednakże często jeździ na rowerze i pływa. Okazuje się, że to jeszcze nie wszystko. 22-latka interesuje się także muzyka. Od jakiegoś czasu zaczęła naukę gry na ukulele i nie ukrywa, że w przyszłości być może rozwinie się bardziej w tej dziedzinie.

Bez dwóch zdań dziewczyna nie może narzekać na nudę w codziennym życiu. Oprócz tego, że prowadzi własne studio tatuażu, pracuje jako barmanka, asystentka stomatologiczna oraz prowadzi w sieci transmisje sprzedażowe.

Marika Worach Hotel Paradise 5
Marika Hotel Paradise 5

Zobacz także: Gdzie odbędzie się piąta edycji Hotel Paradise?

Marika Worach: Hotel Paradise

Piąta edycja programu Hotel Paradise na pewno tak, jak wszystkie poprzednie wzbudzi w widzach wiele emocji. Tym razem uczestniczy zamieszkają w pięknym hotelu w Panamie. Marika zdecydowała się na udział w produkcji, ponieważ od roku jest już singielką. To właśnie wtedy rozstała się z narzeczonym. Wierzy, że w programie pozna miłość swojego życia.

Typ uczestniczki Hotel Paradise 5 to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Koniecznie musi cechować go spontaniczność, empatyczność, szczerość i dobre poczucie humoru. Jeśli raz się na kimś zawiedzie, traci do tej osoby całe zaufanie.

Marika Worach: Instagram

Uczestniczka Hotel Paradise prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marika.mery.worach. Bez dwóch zdań, udział w programie przyniesie jej dużą popularność w sieci.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej