Połącz się z nami

Jerzy Brzęczek zwolniony – nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski! Jaki jest powód decyzji?

Jerzy Brzęczek zwolniony

News

Jerzy Brzęczek zwolniony – nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski! Jaki jest powód decyzji?

Szok! Jerzy Brzęczek zwolniony przez PZPN z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Takiej informacji nie spodziewał się chyba nikt. Co było powodem takiej decyzji?

Media sportowe informują, że Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji naszego kraju. Informację tą przekazał Polski Związek Piłki Nożnej, który na swojej oficjalnej stronie wydał oświadczenie w sprawie.

Jerzy Brzęczek zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski!

W poniedziałek 18 stycznia do mediów dotarła informacja, że selekcjoner reprezentacji Polski został zwolniony ze swojego stanowiska. W oficjalnym oświadczeniu PZPN czytamy:

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski” 

Warto dodać, że z informacji portalu Weszlo.com wynika, że Jerzy Brzęczek nie podał się do dymisji, natomiast dziennikarz Krzysztof Stanowski napisał na swoim Twitterze:

„decyzja ws. zwolnienia Brzęczka to decyzja sportowa, wynikająca z analizy tego, co czeka nas w 2021 roku. Selekcjoner (były już) mocno rozczarowany i zawiedziony.”

Na ten moment nie wiadomo kto zastąpi Brzęczka. Być może odpowiedź na to pytanie pojawi się podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w czwartek 21 stycznia 2021 roku o godzinie 15:00. Weźmie w niej udział sam Zbigniew Boniek.

Warto wspomnieć, ze Brzęczek sprawował niegdyś funkcję trenera Lechii Gdańsk, Wisły Płock, a także był szkoleniowca GKS Katowice. Dokładnie 12 lipca 2018 ogłoszono go selekcjonerem reprezentacji Polski, natomiast faktycznie funkcję objął dopiero 1 sierpnia 2018 roku.

Jak myślicie, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej?

Zobacz także: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej: TVP nie wykupiło praw do transmisji. Gdzie oglądać mecze Polaków?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry