Jesień to idealny czas na dresy! Mała Ania pochwaliła się nową, modową perełką!

26 września 2022
Przez: : M.J

Ania Sowińska, znana szerzej pod pseudonimem Mała Ania chętnie dzieli się z internautami ciekawymi, modowymi perełkami. Tym razem jest to komplet dresowy, który idealnie wpasuje się w jesienną porę. Zobaczcie, jak wygląda oraz gdzie możecie go dostać.

Mała Ania z Warsaw Shore

Mała Ania to była uczestniczka programu Warsaw Shore. Pomimo tego, że jej przygoda z kontrowersyjnym reality-show zakończyła się pewien czas temu, Mała wciąż pozostaje na językach wielu ludzi. Po zakończeniu przygody przed kamerami przeniosła swoje życie do social mediów, gdzie stale utrzymuje kontakt z fanami. Ania zgromadziła już na swoim Instagramie 500 tysięcy obserwujących, a liczba ta ciągle rośnie w górę.

ZOBACZ TAKŻE: Mała Ania zdecydowała się na popularną operację! Pokazała efekty!

Mała dzieli się z internautami różnymi zdjęciami i wpisami. Pokazuje, jak wygląda jej zwykła codzienność, prezentuje fotki związane ze swoim synkiem i macierzyństwem oraz mężem Arturem. Niedawno małżeństwo otworzyło swoją pierwszą restaurację Sushiana, w której podaje sushi.

ZOBACZ TAKŻE: Mała Ania pokazała stare zdjęcia. Parę lat temu wstecz a jaka różnica!

Ania Sowińska
Mała Ania z synkiem

Jesienny komplet dresowy Małej Ani

Profil Małej cieszy się wielkim zainteresowaniem również ze względu na ciekawe stylizacje. Była uczestniczka Warsaw Shore, niejednokrotnie udowodniła, że można stworzyć ciekawą stylizację, nie wydając na nią bardzo dużych pieniędzy. Tym razem pochwaliła się ciekawym dresem, który przypadnie do gustu większości z Was. Zobaczcie!

Mowa o białym komplecie dresowym White Mousse, który możecie dostać na Instagramie na stronie I Love Puppy Polish Brand. Marka nie ma jeszcze swojej strony Internetowej, ale zakupu możecie dokonać poprzez portal Instagram.

Ania dobrała do niego czarne botki ale dres świetnie sprawdzi się również w połączeniu z adidasami.

Podoba się Wam najnowszy dres Ani?

Źródło: Instagram Małej Ani

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej