Połącz się z nami

Mała Ania pokazała stare zdjęcia. Parę lat temu wstecz a jaka różnica!

Mała Ania na starych fotografiach

Z życia gwiazd

Mała Ania pokazała stare zdjęcia. Parę lat temu wstecz a jaka różnica!

Mała Ania, choć dawno już zakończyła przygodę z kontrowersyjnym programem Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy nadal obecna jest na językach ludzi, którzy bardzo interesują się jej życiem. Niedawno Ania pochwaliła się starymi fotkami, na których wyglądała zupełnie inaczej. Co było tego przyczyną? Przekonajcie się!

Kim jest Ania Aleksandrzak?

Mała Ania to tak właściwie Ania Aleksandrzak, która zdecydowała się na udział w pierwszej edycji reality-show Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Wraz zresztą uczestników pokazywała jak wygląda jej imprezowe życie. Ekipa nie stroniła od przygodnych romansów, zabawy do białego rana i hektolitrów wypitego alkoholu. Łączyło ich jedno – wspólne zamiłowanie do imprezowania.

Mała, bo tak nazwali ją uczestnicy była w ekipie bardzo długo. W końcu jednak zdecydowała się zakończyć zabawę przed kamerami. Następnie związała się z Arturem Sowińskim, z którym obecnie jest bardzo szczęśliwa.

Co ciekawsze, Ania i Artur wzięli niedawno ślub i ogłosili szczęśliwa nowinę informującą, że spodziewają się dziecka!

Zobacz także: Kiedy szczęśliwe rozwiązanie Małej Ani?

Metamorfoza uczestniczki z Warsaw Shore

Każdy widz, programu Warsaw Shore wie doskonalem jak wielką metamorfozę przeszła Ania na przełomie lat. Uczestniczka kontrowersyjnego reality-show korzystała z oferty medycyny estetycznej, zmieniła swoją fryzurę i popracowała nad swoim modowym gustem. Wiele osób uważa, że przeszła wielką metamorfozę na przełomie lat i to na wielki plus, z czym ciężko się nie zgodzić.

Zobacz także: Znamy płeć dziecka Małej Ani!

Niedawno Ania podzieliła się ze swoimi obserwatorami Instagrama starymi zdjęciami. To, co rzuca się w oczy to waga! Ania, która od zawsze była posiadaczką filigranowej figury wówczas była jeszcze szczuplejsza. Warto zwrócić uwagę, że fotografie te musiały zostać wykonane podczas kręcenia jednego z sezonów Warsaw Shore. Ania miała już wtedy odmienioną fryzurę, a kiedy przyszła do programu była posiadaczką krótkich włosów sięgających tuż przed ramiona w kolorze kruczoczarnym.

Mała Ania kiedyś
Ania Aleksandrzak na starej fotografii

Jak oceniacie zmianę Małej Ani? Na plus?

Źródło: Instagram Ani Aleksandrzak

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry