Połącz się z nami

Jesienna ramówka TVN 2019. Co przygotowała stacja? Spot wizerunkowy TVN jesień 2019!

Rozrywka

Jesienna ramówka TVN 2019. Co przygotowała stacja? Spot wizerunkowy TVN jesień 2019!

Już w od września rusza nowa jesienna ramówka TVN 2019. Ponieważ stacja jest jedną z najpopularniejszych w naszym kraju, dlatego też wielu z nas czeka na to, co nam zaproponuje jesienią tego roku. Widzowie stacji nie powinni się zawieść. Szeroki wachlarz repertuaru stacji daje spore możliwości wyboru, w związku z tym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jesienna ramówka TVN 2019. Co zobaczymy?

W nowej jesiennej ramówce odnajdziemy kontynuację popularnych już programów i seriali, ale również nowości. Ponieważ fanów „Top Model”, „Masterchef” czy „Mam Talent” nie brakuje, dlatego dobrą nowiną będzie informacja o ich powrocie na antenę.  Dodatkowo wśród nowości zobaczymy program typu reality show z Edytą Górniak w roli głównej, następnie po latach zobaczymy lubianych niegdyś aktorów z serialu „39 i pół”. Co więcej, możemy spodziewać się również kontynuacji seriali, które zyskały przychylność widzów już w ubiegłym sezonie. Czyli „Chyłka”, „Pod powierzchnią” i „Pułapka” wracają na ekrany telewizorów. Z całym przekonaniem, możemy stwierdzić, że jesienna ramówka TVN 2019 będzie pełna hitów.

Nowy spot wizerunkowy TVN jesień 2019- do zobaczenia TUTAJ.

Z pewnością nie zabraknie stałych pozycji, takich jak:

„Dzień Dobry TVN”, codziennie o 8:00 

„Na Wspólnej”, od poniedziałku do czwartku o 20:15 

„Szpital”, od poniedziałku do piątku o 17:00

„Szkoła”, od poniedziałku do piątku 15:30 

„Ukryta prawda”, od poniedziałku do piątku 18:00

„19+”, od poniedziałku do piątku 16:30 

„Co Za Tydzień”, niedziela 11:30 

 „Fakty”,  codziennie o 19:00

„Milionerzy”, od poniedziałku do czwartku 20:55

„Kuba Wojewódzki Show”, w każdy wtorek 22:30

Programy informacyjne:

„UWAGA!”, od poniedziałku do piątku 19:50; sobota, niedziela 19:45 

„Superwizjer”, wtorek 23:30

Co jeszcze w jesiennej ramówce TVN?

Jesień 2019 w stacji TVN: SERIALE

 „39 i pół tygodnia”

Poprzednio „39 i pół” mogliśmy oglądać ponad dziesięć lat temu, a jesienią na anteny TVN wraca jego kontynuacja pod tytułem „39 i pół tygodnia”. Ze względu na popularność serialu, z pewnością wielu fanów jest zachwycona tą wiadomością. Niewątpliwie wielką gratką będzie możliwość oglądania aktorów wcielających się w główne role po tak długiej przerwie. Zapewne również ten fakt, przyciągnie ciekawskich widzów przed telewizory.

Czas emisji: niedziela 21:30, od 8-go września

Co w nowym sezonie:  

Niekwestionowanie tytuł serialu „39 i pół tygodnia” nawiązuje do fabuły, bo tyle właśnie życia pozostaje głównemu bohaterowi. U Dariusza Jankowskiego zostaje zdiagnozowana śmiertelna choroba, a on postanawia jak najlepiej wykorzystać pozostały mu czas. Podobnie jak w pierwszej odsłonie serialu decyduje się rozliczyć z przeszłością. Jakie będą efekty jego starań, przekonamy się już jesienią w TVN

 Obsada:  Tomasz Karolak (Dariusz Jankowski) , Daria Widawska (Anna Jankowska zd. Sobańska), Alan Andersz (Patryk Jankowski), Marina Łuczenko-Szczęsna (Amanda), Magdalena Lamparska (Marta Jankowska), Antoni Królikowski (Zielu), Krzysztofa Stelmaszyka (Tomasz Ostoja), Dorotę Deląg (Katarzyna Cichocka), a także Cezary Kosiński, Lena Kołakowska, Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Maję Seklecką, Bartek Kasprzyki, Michał Koterski oraz Piotra Roguckiego.

Więcej o serialu do przeczytania TUTAJ!, a zwiastun do zobaczenia TUTAJ!

 „Chyłka”

Biorąc pod uwagę sukces pierwszego sezonu „Chyłka- Zaginięcie”, produkcja liczy na powtórkę. Jesień 2019 to również powrót serialu na antenę TVN.

Warto zaznaczyć, że „Chyłka” jest to serial kryminalno-prawniczy, który powstał na podstawie serii powieści Remigiusza Mroza. Prawdopodobnie ze względu na ciekawy scenariusz oraz kreacje aktorskie, faktycznie serial przyjął się z wielkim entuzjazmem wśród widzów. Jesienią fani będą mieli okazję ponownie zobaczyć ulubione postaci. Wśród nich oczywiście charyzmatyczną prawniczkę Joannę Chyłkę, w postać której wcieliła się Magdalena Cielecka.

Co w nowym sezonie?

Niewątpliwie trzeba podkreślić, że pierwszy sezon serialu oparty był na drugiej części serii powieści pt. „Zaginięcie”. Zaś w drugim sezonie cofamy się do pierwszej części i tym razem serial będzie nosił „Chyłka- Kasacja”. Zatem pewne jest, że do głównych bohaterów dołączy nowa postać – mroczny Piotr Langer, w roli którego Jakub Gierszał. W finale pierwszego sezony z resztą mieliśmy tego zapowiedź . Podobnie jak wcześniej tak i teraz będziemy mieli okazje zobaczyć serial najpierw na player.pl następnie na antenie TVN.

Obsada:  Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Katarzyna Warnke (Angelika Szlezyngier), Michał Żurawski (Dawid Szlezyngier), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Piotr Langer (Jakub Gierszał).

Zwiastun do zobaczenia TUTAJ!

 „Pod powierzchnią”,

Serial „Pod Powierzchnią” już powrócił, bo już od 17 czerwca można było go oglądać na player.pl, a teraz w jesiennej ramówce również zagości na antenach stacji TVN.

Drugi sezon tak jak i pierwszy, został doceniony przez tych widzów, którzy mieli już okazję go zobaczyć w Internecie. Teraz także telewidzowie stacji TVN będą mogli się go zobaczyć, a także wyrobić sobie zdanie na jego temat.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jSsOsYa7OJc

Przypomnijmy, że „Pod powierzchnią” to serial obyczajowy opowiadający o czwórce bohaterów, gdzie każdy z nich skrywa inną tajemnicę. Oglądamy miedzy innymi losy małżeństwa Marty i Bartka, które przechodzi kryzys za sprawą traumatycznych przeżyć z przeszłości. Para straciła syna w niewyjaśnionych okolicznościach. Pierwszy sezon kończy się tragicznie, kiedy to Marta trafia do szpitala ugodzona nożem, przez męża. Dowiaduje się również, że ich syn jednak żyje.

Co w nowym sezonie:

W nowym sezonie serial przeradza się z obyczajowego w sensacyjno- kryminalny. W tym czasie wyjaśnia się tajemnica zniknięcia synka Marty i Bartka, a oprócz tego kobieta postanawia wyciągnąć konsekwencję wobec męża za jego postępowanie.

Obsada:  Magdalena Boczarska (Marta) , Bartłomiej Topa (Bartek) Michalina Łabacz ( Iga), Mateusz Banasiuk (Radek) i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik (komisarz Byszewska). Ponadto pojawią się także nowi bohaterowie m.in. Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak i Jacek Poniedziałek

Zwiastun do zobaczenia TUTAJ!

„Pułapka”

W jesiennej ramówce TVN 2019 rozpocznie się drugi sezon serialu kryminalnego „Pułapka”, opowiadającego losy pisarki Olgi Sawickiej w rolę której, wcieliła się Agata Kulesza. Niewątpliwie świetna obsada, scenariusz i tajemniczy klimat, przesadził o sukcesie pierwszej części serialu. Czy tak będzie również tym razem, będziemy mieli okazję przekonać się już jesienią 2019 roku.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cWw2-49bYag

Co w nowym sezonie:

Drugi sezon serialu to kolejna niewyjaśniona sprawa, z którą zmierzy się Olga Sawicka. Wraz z tym wyniknie nowa intryga przywoła demony z przeszłości, a pisarka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo, rozpoczynając właśnie dochodzenie. Ponadto w serii pojawią się następne postaci. Wśród odtwórców ról nowych bohaterów zobaczymy miedzy innymi Maćka Musiała i Jana Frycza. Oprócz tego poznamy również odpowiedzi na nurtujące kwestie z pierwszej części. Na pewno warto zobaczyć ten premierowe odcinki serialu

Obsada:  Agata Kulesza (Olga Sawicka), Marianna Kowalewska (Ewa Maj), Leszek Lichota (Komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil). A także, w nowym sezonie Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodecka, Anna Romantowska, Katarzyna Gałązka oraz Maciej Musiał

Zwiastun do zobaczenia TUTAJ!

Czas emisji: w każdy wtorek o 21:30

Jesień 2019 w stacji TVN: PROGRAMY ROZRYWKOWE

 „Top Model”

Niewątpliwie program „Top Model”, przedstawiający zmagania modeli amatorów, jest jednym z najchętniej oglądanych wśród oferty stacji TVN. Już jesienią będziemy mogli na ekranach naszych telewizorów zobaczyć już 8 edycje programu

Jury: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński,  Jaonna Krupa. Prawdopodobie do grona jury dołączy również Małgorzata Kożuchowska w zastępstwie za, będącą w ciąży Joannę Krupę

Prowadzący: Joanna Krupa i Michał Piróg

Czas emisji: od 2 września w każdy poniedziałek o 21:30

„Mam talent”

Po raz dwunasty przed jury zaprezentują się niewątpliwie osoby niezwykłe i wyjątkowe, spośród których wyłonią się te posiadające niepodważalny talent. 12 edycja „Mam talent” już jesienią 2019 w TVN.

Jury:  Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurola.

Prowadzący: Marcin Prokop i Szymon Hołownia

Czas emisji: od 7 września w każdą sobotę o 20:00

„Masterchef”

Zdecydowanie powraca program bardzo lubiany, który zabiera nas co tydzień w kulinarną podróż. Po raz kolejny będziemy mieli okazję oglądać zmagania początkujących kucharzy.
Ósmy sezon programu „Masterchef” już jesienią

Jury /Prowadzący:  Magda Gessler, Anna Starmach i Michael Moran

Czas emisji: od niedzieli 8 września o 20:00

„Kuchenne Rewolucje”

Podobnie jak już wcześnie, Magda Gessler wyruszy po raz kolejny na ratunek podupadającym restauracją. Jakie tym razem historię będą towarzyszyły bohaterom 20- stej edycji „Kuchennych rewolucji”, niewątpliwie przekonamy się już na jesienią.

Prowadząca: Magda Gessler

Czas emisji: w każdy czwartek od 6 września o 21:30

Jesień 2019 w stacji TVN: REALITY SHOW

Program Edyty Górniak – póki co nazwa nie podana

W programie na oczach widzów Edyta Górniak będzie brała udział w kursie nauki jazdy, a więcej na jego temat przeczytacie TUTAJ!

Podsumowując pewnością jesień 2019 w stacji TVN zapowiada się ciekawie! Mamy jednak nieodparte wrażenie że stacja postawiła raczej w tym sezonie na kontynuacje lubianych pozycji.

Więcej szczegółów na temat jesiennej ramówki TVN zapewne już niebawem, gdyż ten artykuł będziemy aktualizowany na bieżąco! 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry