Jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej to hit tego sezonu! Wiemy, gdzie i za ile je kupicie!

8 listopada 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się butami, które na pewno spodobają się niejednej z Was. Królowa życia zapewniła, że są bardzo wygodne, a do tego wpasują się w niemal każdą stylizację! Zobaczcie, bo jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej to hit tego sezonu!

Można śmiało powiedzieć, że Dagmara Kaźmierska jest filarem programu stacji TTV „Królowe Życia”. Zapewne niejeden fan tego formatu nie wyobraża sobie programu bez Dagmary i jej paczki przyjaciół. 45-latka od lat bawi nas swoim poczuciem humory i pomimo tego, że życie nie raz rzucało jej kłody pod nogi, to ona nadal idzie z podniesioną głową.

Dagmara jest również bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie cały czas ma kontakt ze swoimi fanami. Jej profil już teraz obserwuje ponad 970 tysięcy internautów i nie mamy wątpliwości, że już niebawem liczba jej obserwatorów przekroczy okrągły milion!

Trzeba również zwrócić uwagę na stylizacje, które uwielbia królowa. W jej garderobie nie znajdziecie pospolitych ubrań. Jak na Królową życia przystało, Kaźmierska uwielbia wszystko, co się świeci, jak i wygodne ciuchy, które sama projektuje.

Zobaczcie: Dagmara Kaźmierska w modnym dresie. I to własnego projektu!

Tym razem pochwaliła się swoim najnowszym zakupem i musimy przyznać, że jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej na pewno spodobają się niejednej z Was! Zobaczcie, gdzie i za ile je kupicie!

Jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej to hit tego sezonu!

Na InstaStories Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie botków na płaskim obcasie. Bez wątpienia w oczy od razu rzucają się liczne cyrkonie, którymi są ozdobione. Jak zaznaczyła, są one bardzo wygodne, a za takie perełki na stronie sklepu Icequeen będziemy musieli zapłacić 599 PLN.

Jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej
https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

Jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej są niezwykle eleganckie i na pewno niejedna kobieta chciałaby mieć je w swojej szafie. Co więcej, są wykonane z naturalnej skóry, która doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. Model jesiennych botków z cyrkoniami, to Glasgow Diamonds.

Jesienne botki Dagmary Kaźmierskiej
https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

I jak Wam się podobają? Chciałybyście takie mieć w swojej szafie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej