Jessica Ziółek: [wiek, Instagram, rozstanie, Arkadiusz Milik]

14 października 2019
Przez: : KS

Jessica Ziółek to od niedawna właścicielka nowej marki odzieżowej, która pojawiła się w Warszawie. Prywatnie jest byłą partnerką Arkadiusza Milika, który jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy pochodzących z Polski. Dowiedzmy się, co wiadomo na temat Ziółek!

Jessica Ziółek: wiek

Była partnerka Arkadiusza Milika na świat przyszła w 1995 roku. Mimo, że pochodzi z Polski, zdecydowała się wyjechać razem z nim za granicę, aby mógł spełniać się sportowo. Niewątpliwie, była dla niego wielkim wsparciem i najlepszą przyjaciółką, co z resztą często podkreślał piłkarz.

Jessica Ziółek: Wild Mascot

Wild Mascot to marka odzieżowa, która jest spełnieniem marzeń Jessiki. Od zawsze interesowała się modą i chciała stworzyć swój własny biznes w tej dziedzinie. Za sobą ma już pierwszy pokaz, w którym zaprezentowała stworzone przez nią ubrania. Jak sama twierdzi, jest ona przeznaczona dla kobiet żyjących w dużych miastach, które wiedzą, czego chcą i są pewne siebie. W przyszłości chciałaby otworzyć całą sieć sklepów, w których będą dostępne jej ubrania. Jej marka to połączenie włoskich tkanin z polską starannością w wykonaniu.

Jessica Ziółek: Arkadiusz Milik

Jessica Ziółek przez 10 lat była partnerką polskiego piłkarz, Arkadiusza Milika. Jakiś czas temu sportowiec oświadczył się swojej wybrane, a ona przyjęła zaręczyny. Niestety do ślubu nie doszło, gdyż para rozstała się w połowie 2021 roku.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@jessica_ziolek)

Jessica Ziółek: Instagram

Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @jessica_ziolek. Może pochwalić się dużą ilością osób obserwujących. Mianowicie, ich liczba wynosi już 106 tysięcy, a niezmienni się zwiększa. Na jej profilu znajdziemy zarówno zdjęcia prywatne, jak i najnowsze projekty, nad którymi pracuje.

Zobacz także: Rozstanie Milika i Ziółek po 10-ciu latach!

Źródło: Instagram Jessica Ziółek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej