To koniec związku Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek!? Byli razem niemal dekadę!

19 stycznia 2021
Przez: : M.J

To koniec związku Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek? Takie informacje coraz częściej pojawiają się w mediach. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz reprezentacji Polski i jego partnerka po niemal 10 latach postanowili się rozstać. Zobaczcie!

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek poznali się, kiedy byli jeszcze nastolatkami. On dopiero zaczynał swoją piłkarską karierę, a ona miała zaledwie 16 lat. W jednym z wywiadów Jessica opowiedziała o ich pierwszym spotkaniu:

„Szukałyśmy z mamą prezentu dla męża mojej siostry w dziale męskim. Mama w pewnym momencie zauważyła, że pewien chłopak cały czas mi się przygląda. „Mamo, daj mi spokój!”, powiedziałam w pierwszej chwili. Po czym tajemniczy mężczyzna podszedł i poprosił o mój numer telefonu. Z zasady nie podaję swojego numeru nieznajomym, powiedziałam przekornie, że może mnie odnaleźć na Facebooku.” – mówiła Ziółek w wywiadzie dla magazynu VIVA w 2017 roku.

https://www.instagram.com/p/B3-LLQFIurN/

Ich związek zaczął się niewinnie, jednak przetrwał wiele lat. Ziółek nie raz podkreślała, że czuła, iż jej miejsce jest przy Arku, który poświęcił się piłkarskiej karierze. Choć nic nie wskazywało na to, że nad ich uczuciem mogą pojawić się czarne chmury, to jeden z portali jest pewny, że to koniec związku Arkadiusza i Jessiki.

Dodajmy, że w 2019 roku piłkarz po wielu latach oświadczył się swojej ukochanej w Grecji. Ostatnie zdjęcie, które widnieje na profilu w mediach społecznościowych Jessiki i świadczy, że są parą, zostało dodane przez nią 14 tygodni temu.

https://www.instagram.com/p/CGDqnkvB6rq/

To właśnie brak wspólnych zdjęć na Instagramie oraz zmiana statusu na „wolny” spowodowały, że w mediach ruszyła lawina spekulacji. Czy to koniec związku Arkadiusza i Jessiki?

To koniec związku Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek!?

Portal Pudelek.pl jest pewny, że to koniec wielkiej miłości. Co więcej, nie tylko brak wspólnych zdjęć może powodować takie domysły, ale również zmiana statusu na Facebooku przez Jessicę Ziółek na „wolny”. Do tego Arkadiusz Milik od jakiegoś czasu był odsunięty od składu swojej drużyny SSC Napoli i coraz głośniej mówi się w mediach o transferze piłkarza do francuskiej drużyny z Marsylii.

https://www.instagram.com/p/B9PSZZ0o-H2/

Patrząc na profil na Instagramie Ziółek, widzimy, że od długiego już czasu jest z dala od swojego ukochanego. Święta i Sylwestra spędziła w Polsce, natomiast Arek Nowy Rok obchodził we Włoszech. Czyżby te wszystkie doniesienia mediów okazały się prawdą. Czy to faktycznie koniec związku Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek?

Jak myślicie? Też zauważyliście, że para spędza coraz więcej czasu osobno?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej