Joanna Fiodorow: [wiek, kariera, Igrzyska, Instagram]

21 lipca 2021
Przez: : KS

Joanna Fiodorow to polska lekkoatletka, która już niebawem będzie reprezentować nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w rzucie młotem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lekkoatletka ma naprawdę ogromne szanse wrócić z Japonii z medalem. Przed jej występem sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym!

Joanna Fiodorow: wiek

Jeśli interesuje was wiek polskiej lekkoatletki, doskonale trafiliście. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że Fiodorow urodziła się 4 marca 1989 roku. W związku z tym, w tym roku skończyła 32 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Augustowa.  Kobieta należy do grona sportowców, którzy dbają o swoje życie prywatne i niechętnie dzielą się nim w mediach. W związku z tym, nie wiadomo czy jej serce jest już przez kogoś zajęte, czym także interesują się jej fani.

Zobacz także: Co wiemy o Jakubie Lipowski, który zadebiutuje w Tańcu z gwiazdami?

Joanna Fiodorow: kariera

Nie da się ukryć, że Polka ma na swoim koncie wiele występów w zawodach na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Jej kariera zaczęła się jeszcze od starów juniorskich. Na przestrzeni lat zanotowała wiele wysokich miejsc, a także zdobywała medale. Na przestrzeni lat brała udział w Mistrzostwach Polski oraz Europy i Świata. Dwa lata temu udało jej się pobić własny rekord w rzucie młotem podczas Mistrzostw Świata w Doha.

To już trzeci występ Joanny Fiodorow na Igrzyskach Olimpijskich.

Joanna Fiodorow: Igrzyska Olimpijskie

Lekkoatletka podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio będzie reprezentować Polskę na tego typu wydarzeniu sportowym już po raz trzeci. Mimo, że na dwóch wcześniejszych starów nie udało jej się zdobyć medalu, jej fani głęboko wierzą, że ,,do trzech razy sztuka’’ i tym razem z Japonii wróci z medalem na szyi. My także trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Joanna Fiodorow: Instagram

Fiodorow prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @joanna_fiodorow. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników tego serwisu. Kobieta chętnie dzieli się tam swoimi sukcesami sportowymi.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej