Joanna Górska: [wiek, kariera, Pytanie na Śniadanie, Instagram]

30 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Joanna Górska to jedna z nowych prowadzących poranny program Pytanie na Śniadanie emitowany na stacji TVP2. Co wiemy na jej temat? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Joanna Górska: wiek

Dziennikarka urodziła się 11 maja 1978 roku, ma 46 lat. W 2017 roku Joanna poinformowała, że jest poważnie chora. U kobiety stwierdzono potrójnie ujemnego raka piersi. Po przejściu chemii, operacji i radioterapii, trudnej i długiej walce o życie wygrała walkę z rakiem. Ten ciężki czas był impulsem Joasi do założenia Fundacji Silni Sobą.

W życiu prywatnym 46-latka związana jest z Robertem Szulcem, znanym podróżnikiem i blogerem.

Joanna Górska: kariera

Jako dziennikarka pracuje od ponad 20 lat, na swoim koncie ma współpracę z TVP OlsztynTVP1, prowadziła Nowy dzień w Polsat News. W 2021 roku zakończyła pracę ze stacją Polsat i kilkukrotnie pojawiła się w Dzień dobry TVN, gdzie zajmowała się porannym przeglądem prasy. Teraz Joasię będziemy mogli podziwiać jako nową prowadzącą w duecie z Robertem Stockingerem w programie Pytanie na Śniadanie.

Joanna Górska: Pytanie na Śniadanie

Pytanie na śniadanie to znany poranny magazyn, który emitowany jest od 2002 roku na antenie TVP2. Program ma charakter poradnikowy, poruszane są sprawy z życia codziennego, zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin, prezentowane są występy muzyków. Znalazł się kącik kulinarny i Czerwony dywan, gdzie omawiane są wydarzenia z życia gwiazd. Obecnie jako gospodarzy programu oprócz Joasi i Roberta zobaczymy również: Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza.

Zobacz także: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie z programu Pytanie na śniadanie

Joanna Górska: Instagram

Joanna uwielbia korzystać z social mediów, do jej ulubionego portalu należy Instagram. Dziennikarkę znajdziemy tam pod nazwą @joanna__gorska. Ilość jej followersów przekroczyła właśnie 45 tysięcy, ale mamy nadzieję, że ta liczba będzie zmieniać się co dzień.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej