“Pytanie na śniadanie”: Kammel pierwszy raz skomentował zwolnienie ze śniadaniówki

25 stycznia 2024
Przez: : W.M.

Wczoraj do mediów trafiła informacja, której z całą pewnością nie spodziewali się fani Pytania na śniadanie. Jak podał jeden z portali, szefostwo śniadaniówki zdecydowało, że żaden z dotychczasowych prowadzących nie będzie dłużej prowadzić programu i stawia na nową obsadę. Tomasz Kammel, który niewątpliwie był twarzą PnŚ, pierwszy raz skomentował swoje zwolnienie ze śniadaniówki.

Zmiany w TVP zdecydowanie dotknęły jeden z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych w kraju, czyli Pytanie na śniadanie.

O tym, że znani prowadzący stracili postady, informowaliśmy już od pewnego czasu, a wśród pierwszych osób, o których pisaliśmy, że nie pojawią się już więcej w śniadaniówce TVP, byli między innymi Anna Popek, Małgorzata Opczowska, czy Robert Rozmus. Niedługo później okazało się, że posadę straciła także Ida Nowakowska oraz będąca aktualnie w ósmym miesiącu ciąży Małgorzata Tomaszewska.

Wydawało się, że w gronie prowadzących, którzy nie są zagrożeni odejściem, są Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także Izabela Krzan i Tomasz Kammel, jednak już we wtorek na profilu Cichopek i Kurzajewskiego pojawił się post, w którym para podziękowała za lata współpracy w programie, życząc powodzenia nowym prowadzącym.

Pytanie na Śniadanie, PnŚ, luty 2023, Poranne programy śniadaniowe, TVP, Tomasz Kammel, Izabella Krzan

Już następnego dnia portal wirtualnemedia.pl przekazał, że to nie koniec zwolnień w śniadaniówce i szefostwo podjęło decyzję o całkowitym odświeżeniu grona prowadzących, dziękując wszystkim dotychczasowym pracownikom.

“Program “Pytanie na śniadanie” stawia na nowych prowadzących. Widzowie nie zobaczą już w śniadaniówce dotychczasowych gwiazd”– czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl.

Tomasz Kammel potwierdza zwolnienie z Pytania na śniadanie

Niedługo po tym, jak do mediów trafiły informacje o zwolnieniu wszystkich prowadzących, doniesienia potwierdziła Izabella Krzan. Teraz przyszedł czas na Tomasza Kammela, który przez lata związany był z Telewizją Polską, a widzowie nie wyobrażali sobie, że ich ulubieniec zniknie kiedyś ze śniadaniówki.
Niestety Tomasz Kammel potwierdził doniesienia mediów. Ci, którzy liczy, że prezenter szczerzej odniesie się do sprawy, mogą być nieco zawiedzeni.

Kammel zamieścił na swoim portalu w mediach społecznościowych fragment artykułu i umieścił na nim jedno krótkie słowo:

“Potwierdzam” – napisał Tomasz

Oznacza to także, że z programu znikną również Aleksander Sikora, a także Tomasz Wolny. Póki co TVP przedstawiło widzom dwie nowe pary prowadzących, a są nimi Klaudia Carlos i Robert El Gendy, a także Joanna Górska oraz Robert Stockinger.

Po niedługim czasie Tomasz Kammel zamieścił w sieci post, w którym podsumował pracę na planie Pytanie na śniadanie. Treść jego słów znajdziecie poniżej.

Już wkrótce stacja przedstawić ma nowe twarze Pytania na śniadanie. Co myślicie o wprowadzonych zmianach w śniadaniówce?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej