Joanna Jabłczyńska pokazała mamę: “Tak wyglądały kobiety przed Instagramem”!

23 stycznia 2021
Przez: : MC

Joanna Jabłczyńska pokazała mamę! Aktorka zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym poruszyła bardzo ważny i aktualny temat. Zobaczcie sami!

Joanna Jabłczyńska to znana aktorka telewizyjny, dubbingowa i teatralna. Swoją karierę rozpoczęła występując w programach młodzieżowych. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Marty Konarskiej z serialu “Na Wspólnej”. Joanna jest także fanką sportu, a na swoim koncie ma udział w kilku półmaratonach i maratonach.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska w KRÓTKICH WŁOSACH! Wygląda jak nastolatka!

Joanna Jabłczyńska pokazała mamę – zwróciła uwagę na ważny temat!

Asia aktywnie w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza posty, a jej aktywność śledzi prawie 100 tys. osób!

Nie da się ukryć, że wyidealizowany świat Instagrama, przepełniony filtrami i przerobionymi zdjęcia wpędził w kompleksy niejedną osobę. Ponadto, pozowane i mało naturalne zdjęcie często odbiegają od rzeczywistości, a niezdrowa presja zdobywania obserwatorów i “lajków” tylko pogłębia problem kompleksów. Na przeciw temu wyszła Joanna Jabłczyńska, która pokazała swoją naturalną mamę. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed lat, które podpisała:

“Tak, tak… to moja Mama… teraz Panowie zobaczcie jak wygląda naturalna, piękna Kobieta ❤️ w sumie Paniom też polecam jako wzór urody, zamiast zmienionych przez chirurgów, medycynę estetyczną, zabiegi i makijaż twarzy 👈🏻 tak wyglądały Kobiety przed Instagramem 🥰 i to bez filtrów 🤩”

Pod postem Asi nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy zgodzili się ze zdaniem aktorki. Docenili także poruszenie ważnego i bardzo aktualnego problemu. Co więcej, część komentujących dopatrzyła się dużego podobieństwa między Joanną, a jej mamą. W sekcji komentarzy czytamy:

“Idealna Córka Mamy 🌸🌸🌸 piękne zdjęcie i wspaniałe przesłanie… 💞”

“Cóż za podobieństwo!! Myślałem że to Ty🤔😍😍😍”

“I to jest prawdziwa miłość, nie blichtr na pokaz 🙂 naturalnie piękna kobieta”

Podzielacie zdanie internautów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej