Joanna Jabłczyńska w KRÓTKICH WŁOSACH! Wygląda jak nastolatka!

5 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Aktorka Joanna Jabłczyńska znana szerszej publiczności z serialu “Na Wspólnej” postanowiła nieco odświeżyć swój look i tego lata zdecydowała się na ostre cięcie! Jak prezentuje się w dużo krótszych włosach! Zobaczcie Joannę Jabłczyńską w krótkich włosach! Wygląda jak nastolatka!

Nie ma co ukrywać, że raz na jakiś czas każda kobieta lubi zmienić coś w swoim wyglądzie. Okres letni to prawdopodobnie najlepszy czas na zmiany, o czym świadczą liczne metamorfozy gwiazd!

Sylwia Grzeszczak , Dominika Tajner czy Joanna Moro to tylko niektóre nazwiska znanych osób, które postanowiły zaszaleć tego lata i pokazać się w całkiem nowej odsłonie! [Metamorfozy pań możecie zobaczyć TUTAJ! TUTAJ! i TUTAJ].

Teraz do tego grona dołączyła Joanna Jabłczyńska! Jak się prezentuje w nowej fryzurze?

Joasia ze względu na fakt, że posiada taki typ urody, przy którym naprawdę ciężko powiedzieć ile ma latto teraz odmłodziła się jeszcze bardziej!

Jej dziewczęce rysy twarzy, naturalny makijaż i długie naturalne włosy, od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym. Jak wiemy również, Jabłczyńska zazwyczaj unikała szokujących zmian swojego wyglądu i niemal od dekady nic się nie zmieniła.

Tym razem aktorka postanowiła nieco bardziej zaszaleć i podobnie jak Ewa Chodakowska skróciła swoje włosy!

Gwiazda serialu “Na Wspólnej” w krótkiej fryzurce wygląda jak 18-letnia dziewczyna!

Joasia należy do grona tych gwiazd, które mają od lat swoich stałych fanów. Dowodem na to mogą być komentarze od internautów, którzy nie szczędzą Asi komplementów!

“Pięknie wyglądasz powinnaś częściej się tak pokazywać”,

“Nie mogę się napatrzeć ?? Piękna kobieta ?”,

“Świetna fryzurka”.

My również podpisujemy się pod tymi komentarzami i uważamy, że tak lekki i świeży look idealnie pasuje do Joasi!

Wam też się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej