Połącz się z nami

Joanna Jabłczyńska w sesji dla Violi Piekut!

Moda i uroda

Joanna Jabłczyńska w sesji dla Violi Piekut!

Joanna Jabłczyńska w sesji dla Violi Piekut! Aktorka wystąpiła w najnowszej sesji sukien ślubnych dla znanej projektantki Violi Piekut.

Joanna Jabłczyńska to polska aktorka telewizyjna, filmowa, dubbingowa, a z wykształcenia jest prawnikiemJoasia jest ambasadorką wielu akcji charytatywnych, szczególnie adresowanych do dzieci. Joanna zadebiutowała jako aktorka w serialu: Klan, lecz rola Magdy Konarskiej w serialu „Na wspólnej” przyniosła jej największą rozpoznawalność.

View this post on Instagram

Any further questions?

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

Joanna wystąpiła w wielu programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z gwiazdami”, „Agent-gwiazdy” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Joasia wraz ze współautorem Marcinem Przewoźniakiem wydała w 2007 roku swoją pierwszą książkę pt. „Współczesny savoi-vivre dla nastolatków”. Dziewięć lat później ukazała się pierwsza napisana przez nią książka „Nigdy dość”.

View this post on Instagram

Dzień dobry Zakopane 🤩

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

Joanna Jabłczyńska wspiera finansowo hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. W 2011 roku wystąpiła w charytatywnej sesji zdjęciowej dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Trzy lata później w akcji zorganizowanej przez T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” Joasia była ambasadorką. Na fundację „TVN Nie jesteś sam” przekazano milion złotych.

Dla Violi Piekut projektowanie to nie tylko pasja, ale część życia. Swoją rozpoznawalność na rynku mody zdobyła swoją pomysłowością i niesamowitą dbałością o detale. W 2014 roku została ogłoszona najlepszym projektantem sukien ślubnych. Projekty Violi Piekut nie kończą się jednak tylko na sukniach ślubnych, ale również na wieczorowych. Na największych  eventach i uroczystościach na czerwonym dywanie w Polsce, jak i na świecie możemy spotkać jej kreacje szyte dla najważniejszych gwiazd.

Joanna Jabłczyńska w sesji dla Violi Piekut!

Suknie ślubne z kolekcji Violi Piekut zaprojektowane są dla wszystkich typów kobiet. Przyszła Panna Młoda na pewno znajdzie coś dla siebie. Suknie te cechują się delikatnością, kobiecością oraz elegancją. W kolekcji znajdziemy suknie dopasowane do sylwetki, wykończone przepięknymi koronkami, bądź ozdobione tysiącami mieniących się koralików. Viola Piekut podąża za najnowszymi trendami, jakie panują w ślubnej modzie. Jest ona jedną z ulubionych projektantek polskich gwiazd. W sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji sukien ślubnych projektu Violi wzięła udział Joanna Jabłczyńska. Wyglądała NIESAMOWICIE!

A Wam, jak podoba się Joanna Jabłczyńska w sukni ślubnej projektu Violi Piekut?

3 komentarze

3 Comments

 1. Apple

  6 grudnia 2019 w 00:20

  2 zdjęcie jest obłędne, ta sesja to zapowiedź nowej kolekcji na rok 2020? Naprawdę ta projektantka potrafi ująć grację i piękno kobiecego ciała. Będzie za kilkanaście dni chodzenie po salonach w Warszawie i szukanie czegoś wspaniałego.

  • Małgorzacix

   8 grudnia 2019 w 16:15

   Też jak na to patrzę i aż szkoda, bo ślub jeszcze kilka lat przede mną, mam nadzieje że ta moda jaka będzie wtedy, będzie podobna do tego co widzę teraz, albo lepsza. Viola ma kilka lat doświadczenia i z roku na rok na serio coraz lepiej. Cheers!

 2. Danusia

  8 grudnia 2019 w 10:41

  Piękna kobieta w pięknej sukni. Zgadzam się z poprzedniczką to drugie zdjęcia mega. Suknie Violi Piekut wyglądają bosko.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry