Joanna Judyta Radwańska: [wiek, Instagram, partner, 40 kontra 20]

10 listopada 2022
Przez: : W.M.

Joanna Judyta Radwańska jest jedną z kolejnych uczestniczek, która będzie szukać miłości w programie 40 kontra 20. Co o niej wiadomo? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Joanna z 40 kontra 20 2?

Joanna Radwańska: wiek

Joanna Judyta Radwańska dołączyła do grona „czterdziestek” w drugiej edycji reality-show 40 kontra 20.

Chociaż Asia ukończyła ekonomię i handel zagraniczny, aktualnie w swoim życiu zawodowym zajmuje się czymś zupełnie innym. Jest bowiem instruktorem rekreacji ruchowej, a taniec jest jej największą pasją. Joanna z 40 kontra 20 chciałaby rozwijać swoją karierę w kierunku artystycznym i sportowym.

Joanna Judyta Radwańska: 40 kontra 20

Premierowy odcinek nowego sezonu 40 kontra 20 pojawi się na antenie TVN7 już 21 listopada, a jego emisja zaplanowana jest od poniedziałku do piątku o 20.00.

W programie tym razem o serce Juniora Tomasza Zarzyckiego i Senior Toma Grabowskiego ponownie będzie walczyć kilkanaście kobiet w różnym wieku, a jedną z nich będzie właśnie Joanna.

Zobacz także: Kim jest Amira z 40 kontra 20?

Asia z 40 kontra 20 ma za sobą kilka nieudanych związków, ale nie ukrywa, że wciąż marzy o wielkiej miłości. Uczestniczka reality-show ma nadzieję w końcu znaleźć tego jedynego i jak sama twierdzi, najlepiej, gdyby był to Samiec Alfa.

Joanna Radwańska jest delikatna i spokojna, ale gdy trzeba, potrafi także walczyć i stawiać na swoim.

Joanna Judyta Radwańska: Instagram

Joanna z 40 kontra 20 2 prowadzi swój profil na Instagramie, który znaleźć można pod nazwą @joanna_judyta.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej