Połącz się z nami

Joanna Koroniewska ścięła włosy! Bardzo udana metamorfoza!

Moda i uroda

Joanna Koroniewska ścięła włosy! Bardzo udana metamorfoza!

Gwiazdy tej jesieni zaskakują nas swoimi metamorfozami. Teraz do tego grona dołączyła Joanna Koroniewska, która również postawiła na ostre cięcie! Zobaczcie, jak aktorka wygląda w krótkich włosach! Joanna Koroniewska ścięła włosy!

Joanna Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem tworzą naprawdę zgrane małżeństwo. Poznali się, kiedy mieli po dwadzieścia parę lat i do tej pory trwają u swojego boku. Nie da się nie zauważyć, że mają również wspólną pasję, którą jest sport. Są rodzicami, a sami mają naprawdę wielki dystans do siebie (zobaczcie TUTAJ!)

Bez wątpienia tworzą jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Pomimo tego, że są ze sobą już bardzo długo, na ślub zdecydowali się dopiero w 2014 roku, kiedy ich pierwsza córeczka miała już pięć lat.

Joanna bardzo chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, dzięki czemu możemy się dowiedzieć, co u niej aktualnie słychać. Jak się okazuje, poszła ona w ślady innych gwiazd i postanowiła tej jesieni zmienić fryzurę. Pisaliśmy już o metamorfozach takich gwiazd jak Kasia Dziurska (zobaczcie TUTAJ), czy Ewa Chodakowska, która naprawdę zaszalała u fryzjera (zobaczcie TUTAJ). Teraz Joanna poszła za tegorocznym trendem, jeżeli chodzi o zmianę fryzury i znacznie skróciła włosy! Zobaczcie!

Joanna Koroniewska ścięła włosy!

Jak wyznała pod zdjęciem w zabawny sposób, podobno zmiana fryzury oznacza zmianę partnera. Niemniej jednak, jak czytamy we wpisie, Asia nie skusiła się na radykalną zmianę fryzury, co wiąże się z tym, że to powiedzenie nie sprawdzi się w jej wypadku. Jak również czytamy, już żałuje, że pozbyła się swoich długich włosów!

„Podobno obcięcie włosów sugeruje zmianę partnera. No cóż. 🤔🤔Ponieważ ja jedynie lekko je podcięłam – (już oczywiście żałuję, że za krótko 🤦‍♀️🤔🤔) to i partner ten sam pozostał. 😂😂✌️Ale są i zdecydowane plusy tej sytuacji- jestem dla niego choć odrobinę obca. 😂😂🤪🤦‍♀️🤷‍♀️A jak do tego dodam jeszcze, że wypuściłam go do Turcji na zawody, to już jest normalnie MA niemal pełnię szczęścia. Na jakiś tydzień ale zawsze. 😂😂🤪🤪🤭U Was też tak ciężko ze zmianami?!!?🤦‍♀️”

Pod zdjęciem nie brakuje pochlebnych komentarzy od internautów, którzy jednogłośnie przyznali, iż lubią zmiany, a Joanny metamorfoza jak najbardziej należy do tych udanych. Również i my sądzimy, że Asia wygląda w krótszych włosach szałowo, a jej mąż jest na pewno zachwycony, że ma tak piękną kobietę w domu!

Jak Wam się podoba Asia w krótszych włosach?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry