Połącz się z nami

Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Mikołaja! „Do końca może nie będzie miał tej szansy”

Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo

Z życia gwiazd

Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Mikołaja! „Do końca może nie będzie miał tej szansy”

Finał 9. edycji programu „Top Model” już za nami. 25 listopada poznaliśmy kolejnego zwycięzcę programu, którym został Mikołaj Śmieszek. Co o jego wygranej myśli Joanna Krupa? Czy wróży mu świetlaną przyszłość w modelingu? Zobaczcie, jak Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Mikołaja!

9. edycja programu „Top Model” dobiegła końca. Nie da się ukryć, że informacje, które wyciekły tuż przed finałem programu, na temat jednego z finalistów, zelektryzowały media. Dominic D’Angelica ze względu na swoją przeszłość został zdyskwalifikowany z dalszej walki o główną nagrodę i tym samym w wielkim finale zobaczyliśmy trzy osoby: Patrycję Sobolewską, Weronikę Kaniewską oraz Mikołaja Śmieszka.

100 tysięcy złotych, sesję okładkową dla magazynu Glamour oraz kontrakt z agencją modelek i modeli wygrał Mikołaj Śmieszek. Chłopak już od samego początku był mocnym uczestnikiem programu i co chwilę wygrywał kolejne sesje. W programie rozwijał się na naszych oczach i z byłego piłkarza stał się modelem, który śmiało może już teraz podbić świat mody.

W jednym z wywiadów Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Mikołaja. Jak zaznaczyła, jego start w świat modelingu może nie być najłatwiejszy. Dlaczego? Zobaczcie!

Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Mikołaja!

Joanna zaraz po finałowym odcinku udzieliła wywiadu reporterce portalu Jastrząb post. Prowadząca program „Top Model” podkreśliła, że panująca obecnie pandemia może mu znacznie utrudnić plany pracy w modelingu. Niemniej jednak, to właśnie teraz powinien prężnie działać w social-mediach:

„Mikołaj ma fajną osobowość, jest ładny. Ja myślę, że to zależy od agenta i od niego, co dalej będzie. Na to wygląda, że social-media będą na topie. Ten rok najbardziej nam pokazał, że social-media, internet, że to jest duża sprawa. Jak on będzie dalej na koncie swoim w social-mediach dobrze pracował i klienci będą go lubić, ludzie będą lubić, to co on prezentuje. Ja myślę, że on będzie miał szansę, jak pandemia się powolutku skończy, to myślę, że może iść w wielki świat”

Na koniec Joanna dodała, że to właśnie pandemia koronawirusa, a co się z tym wiąże, zamknięte granice, mogą Mikołajowi znacznie utrudnić start:

„Na razie jest dziwny rok. Granice są zamknięte i do końca może nie będzie miał tej szansy, co by miał rok temu”

Myślicie, że Mikołaj pomimo pandemii jednak wypłynie na szerokie wody modelingu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry