Połącz się z nami

Joanna Krupa zdradziła jak nazwie córeczkę! Wybrała piękne imię!

News

Joanna Krupa zdradziła jak nazwie córeczkę! Wybrała piękne imię!

Gwiazda już za niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Joanna Krupa zdradziła jakie imię wybrała dla córeczki! Zobaczcie!

Joanna Krupa już za niedługo przywita na świece swoje pierwsze dziecko. Gwiazda od zawsze podkreślała, że chce zostać mamą i w końcu się to spełni. Całkiem nie dawno wraz z mężem ogłosili, że spodziewają się dziewczynki i wspólnie rozważali wiele możliwości jak ją nazwać.

„Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać”– powiedziała w wywiadzie.

Kiedy dowiedzieli się, że na świecie powitają córeczkę, jej mąż był bardzo wzruszony.

„Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce”

Przyszli rodzice na pewno z niecierpliwością czekają, kiedy po raz pierwszy zobaczą swoją małą kruszynkę. Ale jak już wiemy, właśnie wybrali dla niej imię i trzeba przyznać, że jest naprawdę piękne!

Joanna Krupa zdradziła jak nazwie córeczkę!

Jak się okazuje swoją córeczkę nazwą Sofii Grace!

Zapewne wybór imienia, jak dla większości rodziców, nie był i dla nich łatwy. Jak również pisaliśmy TUTAJ!, ona wraz z Douglas’em Nunes’em nie od razu byli zgodni co do imienia.

„Myślę, że to będzie nasz największy problem. Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać […]”

Krupa, od kiedy poinformowała wszystkich, że spodziewa się dziecka, chętnie pokazuje, jak jej ciało się zmienia i nie kryje swojego szczęścia tym faktem. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami i zapewne już za niedługo pokaże nam swoją długo wyczekiwaną córeczkę!

Cała redakcja trzyma kciuki za przyszłych rodziców i życzy szczęśliwego rozwiązania!

Jak podoba Wam się imię, które wybrała gwiazda dla swojej córeczki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry