Joanna Kudzbalska: [wiek, kariera, Top Model, ślub, Instagram]

30 grudnia 2021
Przez: : KS

Joanna Kudzbalska to trzecie żona Krzysztofa Ibisza, który jest doskonale znany widzom jako prowadzący  programów telewizyjnych. Okazuje się, że kobieta także brała udział w jednym z nich. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym!

Joanna Kudzbalska: wiek

Okazuje się, że między prowadzącym programu Taniec z gwiazdami i jego partnerką jest dość duża różnica wieku. Mianowicie, Joanna ma 29 lat, co oznacza, że jest o 27 lat młodsza od Krzysztofa Ibisza. Wiadomo także, że kobieta pochodzi z Wrocławia. Należy zaznaczyć, że po ślubie przyjęła nazwisko męża, co można zaobserwować między innymi w jej social mediach.

Co ciekawe, jeszcze w trakcie programu, w którym brała udział studiowała medycynę. Ostatecznie ukończyła ten kierunek na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Aktualnie pracuje w swoim zawodzie, a także prowadzi o takiej tematyce osobny profil na Instagramie.

Joanna Ibisz
Żona Krzysztofa Ibisza

Zobacz także: Co wiemy o Krzysztofie Ibiszu?

Joanna Kudzbalska: Top Model

Kudzbalska swoją przygodę z modą rozpoczęła już jako nastolatka. Na pewno kojarzą ją wszyscy wielbiciele programu Top Model. Mianowicie, wzięła udział w drugiej edycji modowego programu TVN. Mimo, że nie udało jej się zająć pierwszego miejsca, nawiązała współpracę z agencją.

Do tej pory, żona Krzysztofa Ibisza ma na swoim koncie współpracę z różnymi projektantami z całego świata. Między innymi, zaprezentowała się na wybiegach we Francji, Izraelu oraz Tajlandii.

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

Modelka i lekarka oraz prezenter telewizyjny o swoich zaręczynach poinformowali na początku 2021 roku. Od tamtej pory zaczęli częściej razem pojawiać się publicznie oraz udostępniać wspólne zdjęcia.

Na ślubnym kobiercu para stanęła w sierpniu tego samego roku. Przyjęcie weselne odbyło się pod Warszawą, a w tym szczególnym dniu towarzyszyli im najbliżsi. W podróż poślubną udali się natomiast na Majorkę.

Joanna Kudzbalska: Instagram

Joanna Ibisz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @joibisz. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 10 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej