Krzysztof Ibisz: [wiek, kariera, żona, ślub, Instagram]

30 grudnia 2021
Przez: : KS

Krzysztof Ibisz to bez dwóch zdań jedna z największych gwiazd związana z programami rozrywkowymi w Polsce. Nie da się ukryć, że prezenter wzbudza naprawdę duże zainteresowanie. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym!

Krzysztof Ibisz: wiek

Wiek Krzysztofa Ibisza to jedna z najbardziej nurtujących widzów informacji na jego temat. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się 25 lutego 1965 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 56 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Warszawy, gdzie dorastał oraz chodził do szkoły.

Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego zdecydował się na studia na Państwowej Wyższej Szkole Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi na Wydziale Aktorskim. Kilka lat później został również absolwentem studiów podyplomowych dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Ibisz żona
Zdjęcie Krzysztofa Ibisza

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Sykut-Jeżynie?

Krzysztof Ibisz: kariera

Okazuje się, że Ibisz swoją karierę rozpoczynał jako aktor teatralny. Następnie, w spróbował swoich sił w roli prowadzącego w Telewizji Polskiej. Tam prócz wydarzeń okolicznościowych prowadził także programu 5-10-15, Czar par oraz Studio Jedynki.

Następnie, związał się z TVN. Na antenie tamtejszej stacji widzowie mieli okazję oglądać go w latach 1997-2000. Po tym czasie, prezenter przeszedł do Telewizji Polsat, gdzie występuje do dzisiaj. Między innymi, prowadzi Taniec z gwiazdami, konkursy Miss Polski, festiwale muzyczne oraz koncerty sylwestrowe.

Krzysztof Ibisz: żona

Pierwszą żoną prezentera Polsatu była dziennikarka Anna Zejdler. Owocem ich związku jest syn Maksymilian. Następnie, przez 4 lata był w małżeństwie z Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. W 2021 roku media obiegła informacja, że mężczyzna po raz trzeci wziął ślub. Tym razem jego żoną została znana z programu Top Model Joanna Kudzbalska.

Krzysztof Ibisz: Instagram

Prezenter telewizyjny prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krzysztof_ibisz_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 130 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej