Joanna Łukaszczyk: [Farma 2, wiek, życie prywatne, Instagram]

4 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Joanna Łukaszczyk dołączyła do pozostałych uczestników 2 edycji programu Farma. Co o niej wiadomo? Ile ma lat, jakie są jej pasje i czym zajmuje się na co dzień Asia z Farmy?

Joanna Łukaszczyk: wiek

Joanna z Farmy ma 37 lat i pochodzi z Koszalina. Na co dzień pracuje jako stylistka męska. Jak twierdzi, jest silną i charakterną kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Asia jest ambitna i nie boi się nowych wyzwań. W innych osobach przeszkadza jej fałsz. Chociaż 37-latka zdaje sobie sprawę, że nie każdemu może się to podobać, zawsze mówi to, co myśli.

Joanna Łukaszczyk: życie prywatne

Nie wiele wiadomo o życiu prywatnym nowej uczestniczki Farmy.

Joasia jest wielką miłośniczką zwierząt i jest w stanie zrobić dla nich wszystko. Uczestniczka reality-show jeździła niegdyś konno, ale dziś głośno przyznaje, że największą jej pasją jest śpiew. Wydała już dwa autorskie utwory.

Farma 2

1 stycznia rozpoczęła się emisja drugiej edycji reality-show Farma. W nowym sezonie programu w pierwszym odcinku poznaliśmy Natalię “Rudą”, Gabriele, Anię, Natalię “Młodą”, Pawła, Piotra, Adama oraz Ulę. W kolejnych odcinkach do farmerów dołączać będą nowi uczestnicy i właśnie jedną z nich jest Joanna.

Tylko jedna z osób, które biorą udział w 2 edycji Farmy, zdobędzie nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Co kilka dni z programem będą żegnać się kolejne osoby.

Zobacz także: Kim jest Shiva z Farmy 2?

Przed uczestnikami sporo wyzwań. Pozbawieni dostępu do prądu, bieżącej wody, telefonów czy Internetu, a także możliwości kontaktu z bliskimi, przez kolejne tygodnie będą zdani wyłącznie na siebie.

Asia z Farma 2: Instagram

Joanna prowadzi swój profil na Instagramie, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @new_anaya. Na chwilę obecną jej konto śledzi kilka tys. followersów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

źródło: Polsat/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej