Joanna Maloney: [wiek, Instagram, Żony Hollywood, 40 kontra 20 2]

16 listopada 2022
Przez: : W.M.

Joanna Maloney to jedna z gwiazd najnowszej edycji 40 kontra 20. Widzowie z pewnością kojarzą ją z innego reality-show, w którym niegdyś występowała. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Joanna z 40 kontra 20 2?

Joanna Maloney: wiek

Joanna Maloney ma 41 lat, dlatego w programie 40 kontra 20 znalazła się w gronie „czterdziestek”. Joanna na co dzień mieszka w Californii, gdzie prowadzi firmę z branży nieruchomości. Chociaż to właśnie za oceanem z sukcesem prowadzi własny biznes, przyznaje, że Polska jest jej drugim domem, podobnie jak Włochy, gdzie spędza aż kilka miesięcy w roku.

Joanna z 40 kontra 20 2 uwielbia podróżować, a jej pasją są m.in. joga, medytacja, zdrowe odżywianie oraz holistyczny styl życia.

Joanna Maloney: 40 kontra 20

Joanna jest jedną z uczestniczek nowej edycji 40 kontra 20, w której wspólnie z pozostałymi kobietami walczyć będzie o względy dwóch singli – Tomasza Zarzyckiego i Tom Grabowskiego.

Zobacz także: Kim jest Natalia z 40 kontra 20 2?

41-latka wciąż szuka miłości. Mężczyzna, który znalazłby się u jej boku, musi dzielić z nią zwariowane życie. Jak sama przyznaje, kocha adrenalinę i nowe wyzwania.

Joanna Maloney: Żony Hollywood

40 kontra 20 to nie pierwszy program, w którym widzowie zobaczyć mogą Joannę Maloney. 41-latka kilka lat temu dała się bliżej poznać w programie Żony Hollywood, w którym razem z siostrą Żanett Gromadzky, pokazywały swoje luksusowe życie za oceanem. Z programu dowiedzieliśmy się m.in., że Joanna wyleciała do Stanów Zjednoczonych w 2004 roku początkowo w odwiedziny, jednak zakochała się w tym kraju i ostatecznie przeniosła się stałe. Maloney w Nowym Jorku zaczęła studiować aktorstwo, a także próbowała też swoich sił jako modelka.

Joanna Maloney: Instagram

Joanna z 40 kontra 20 2 aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @joannamaloneyofficial.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej