Joanna Opozda bardzo wymownie skomentowała wywiad Królikowskiego z Wojewódzkim i Kędzierskim!

6 września 2022
Przez: : M.J

Nie milkną echa po rozmowie Antka Królikowskiego z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Nie da się ukryć, że wszyscy czekali na komentarz Joanny Opozdy, która była jednym z głównych tematów rozmowy. Wiele wskazuje na to, że aktorka nie zamierza po raz kolejny zabierać głosu, bo tym razem zdecydowała się na krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

Wywiad Królikowskiego z Wojewódzkim i Kędzierskim

Antoni Królikowski w podcaście Onetu Wojewódzki i Kędzierski poruszył nie tylko kwestie zawodowe, ale również swojego życia prywatnego. Nie da się ukryć, że po ostatnich wydarzeniach to niewątpliwie trudny okres zarówno dla Antka, jak i Joanny Opozdy.

Choć aktor do tej pory niechętnie udzielał wywiadów, to w końcu postanowił nieco bardziej otworzyć się przed ludźmi. W rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim nie tylko poruszył temat swojego nieudanego małżeństwa, ale również zdradził, iż nigdy nie mieszkał z matką swojego syna. Choć podkreślił, iż ma nadzieję, że w końcu uda się mu porozumieć z mamą Vincenta, to nie omieszkał w rozmowie wtrącić kilku słów na temat obecnej partnerki.

Jak podkreślił:

“Jeśli kogoś kocham, to absolutnie wariuję dla tego kogoś. Tak miałem za każdym razem. Tak mam również teraz”

Nie zabrakło pytań o alimenty. Na ten temat swojego czasu aż huczało w mediach. Pojawiły się również pytania dotyczące opieki nad synem aktorskiej pary. Antek nie zdecydował się jednak odpowiedzieć, czy jeszcze kiedyś zdecyduje się na ślub, który jak podkreślił, nie jest mu do niczego potrzebny.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski bezlitośnie podsumował związek z Joanną Opozdą! Naprawi zszarganą reputację?

Jak można było się spodziewać, wywiad z Antkiem Królikowskim odbił się szerokim echem w mediach. Wiele osób czekało, co do powiedzenia, po takim uzewnętrznianiu się aktora, będzie miała Joanna Opozda.

Opozda skomentowała wywiad Królikowskiego?

Najwyraźniej Joasia nie zamierza już więcej wchodzić w kolejne słowne przepychanki z ojcem swojego dziecka. Po głośnym wywiadzie na Instagramie aktorki pojawił się jedynie plakat z animowanego filmu Pinokio. Jak podkreśliła:

“Czasami warto sięgnąć po klasykę”

Pinokio.
Screen/Instagram Joanny Opozdy.

Czyżby tym samym Opozda dała do zrozumienia, że nie zamierza już więcej poruszać tematu swojego nieudanego małżeństwa?

Źródło: Instagram / Onet.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej