Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub – znamy szczegóły! Wesele wielkim zaskoczeniem!

12 lipca 2021
Przez: : MC

Joanna Opozda i Antek Królikowski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dzień ich ślubu zbliża się wielkimi krokami, a na jaw wychodzą kolejne szczegóły uroczystości. Pomysł młodej pary na wesele może Was zaskoczyć!

https://www.instagram.com/p/CQO4NqireO8/

Związek

Joanna Opozda i Antek Królikowski poznali się blisko 12 lat temu, jednak prawdziwe uczucie zrodziło się między nimi zaledwie rok temu. To właśnie wtedy para zdecydowała się wspólnie iść przez życie. Informacja na temat ich związku momentalnie rozgrzała media, a zarówno fani Joanny jak i Antoniego nie szczędzili życzeń i miłych słów. Zakochani regularnie dzielili się swoim szczęśliwym życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wspólne zdjęcia, wyjazdy, czułe komentarze to nie wszystko. Gołym okiem dało się zobaczyć, że między parą iskrzy.

https://www.instagram.com/p/CRCOMTyrnLC/

Wielkim zaskoczeniem okazał się więc post Asi, który opublikowała na swoim Instagramie pod koniec ubiegłego roku. Wówczas aktorka poinformowała, że rozstała się z Antkiem. Jeszcze większym szokiem okazał się fakt, że niedługo później do sieci wyciekły ich zdjęcia ze wspólnego wyjazdu, a paparazzi uchwycili moment, kiedy Antek wręczał swojej lubej ogromny bukiet kwiatów. Niedługo później para ponownie zaczęła pokazywać się razem, a post o zakończeniu związku zniknął z sieci.

Zobacz także: Konflikt Asi Opozdy i Sandry Kubickiej

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub

Jak poinformował serwis Pudelek.pl, a także co można było zobaczyć na Instagramie Asi, 3 lipca odbył się wieczór panieński aktorki, połączony z jej 33. urodzinami. Przyszła panna młoda w towarzystwie swoich koleżanek bawiła się w jednym z warszawskich klubów. Informacje te potwierdził informator Pudelka:

„Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni”

wieczór panieński Joanny Opozdy
Tort na wieczorze panieńskim Asi
wieczór panieński Joanny Opozdy
Wieczór panieński Asi Opozdy

Mimo, że para oficjalnie nie potwierdziła jeszcze informacji o ślubie, na jaw zaczęły wychodzić kolejne informacje. Jak dowiadujemy się z serwisu Party.pl, Asia i Antek pobiorą się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli już na początku sierpnia. Co ciekawe, para młoda nie poinformowała swoich gości o miejscu, w którym odbędzie się wesele. Ma to być nie tylko niespodzianka dla samych zaproszonych, ale również sposób na uniknięcie przecieków.

Co myślicie o takim pomyśle na wesele?

źródło: party.pl, pudelek.pl, Instagram Antek.krolikowski, Asiaopozda

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej