Joanna Opozda źle znosi ciążę! Pokazała brzuszek i wyznała, jak się czuje…

2 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Już niebawem Asia Opozda i jej mąż Antek Królikowski po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka pokazała spory brzuszek oraz wyznała, jak się czuje w ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Ciąża Joanny Opozdy

Joanna Opozda i Antek Królikowski są parą od prawie półtora roku, jednak na kilka miesięcy zakochani postanowili się rozstać. Ich rozłąka uświadomiła im tylko, jak mocnym się darzą uczuciem i po czasie zdecydowali dać sobie drugą szansę. Niedługo po oficjalnym ogłoszeniu tego, że znowu są razem, w mediach pojawiły się informacje na temat ślubu Asi i Antka.

Pogłoski okazały się prawdziwe i Opozda i Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu 7 sierpnia tego roku, niedługo potem ogłosili, że spodziewają się dziecka. Media o ciąży Joanny spekulowały już dużo wcześniej, jednak aktorska para przez długi czas trzymała tą wiadomość dla siebie.

Od ogłoszenia stanu błogosławionego aktorki, przez długi czas Asia nie pokazywała swoich ciążowych krągłości na Instagramie. Dopiero niedawno po raz pierwszy, Opozda zamieściła na swoim Instastory zdjęcie, na którym pozuje z Królikowskim i prezentuje swój brzuszek.

Teraz, ponad miesiąc po ostatnim zdjęciu ponownie pokazała się w stanie błogosławiony. Opozda zamieściła swoje zdjęcie, na którym pozuje w windzie w dresie i dobrze widać spory już ciążowy brzuszek. Sądząc po jego rozmiarze, termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Joanna Opozda pokazała brzuszek
InstaStory Joanny Opozdy

Joanna Opozda ma problemy zdrowotne w ciąży!

Przy okazji Opozda zorganizowała dla swoich obserwatorów Q&A, gdzie internauci najczęściej pytają swojej ulubienicy o samopoczucie w ciąży. Niestety Joasia nie czuje się zbyt dobrze. Aktorka przyznała, że ma problemy zdrowotne, jednak radzi sobie z nimi:

“Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę”

Stan zdrowia Opozdy
Stan zdrowia Joanny Opozdy

Miejmy nadzieję, że aktorka niebawem poczuje się lepiej. Życzmy Joasi szczęśliwego rozwiązania!

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej