Opozda w końcu pokazała ciążowy brzuszek. Jest już całkiem spory!

29 października 2021
Przez: : W.M.

Już niedługo Asia Opozda i Antek Królikowski po raz pierwszy zostaną rodzicami. Chociaż do tej pory aktorka skrzętnie ukrywała ciążowe krągłości, w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda z brzuszkiem.

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Związek Joanny i Antka

Na początku tego roku media zelektryzowała wiadomość o powrocie do siebie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Wkrótce okazało się także, że para planuje ślub. Mimo iż zakochani próbowali zachować prywatność, szczegółowe informacje o ich ślubie, jak i później zdjęcia z ceremonii szybko wyciekły do mediów. Para pobrała się w sierpniu, a wiele osób spekulowało, że powodem ich szybkiego ślubu może być stan błogosławiony aktorki.

Zobacz także: Jak wyglądał ślub Opozdy i Królikowskiego?

Opozda i Królikowski wielokrotnie zaprzeczali pogłoskom o ciąży Joanny, jednak gdy na światło dzienne wyszedł konflikt w rodzinie aktorki, potwierdziło się, że para spodziewa się dziecka.

https://www.instagram.com/p/CSt6zkuIQN7/

Opozda z ciążowym brzuszkiem

Po koniec września Joanna i Antoni postanowili odnieść się do całej sprawy i nieprawdziwych spekulacji. Na profilu aktorki pojawiło się oświadczenie, w którym Opozda potwierdziła, że wspólnie z mężem spodziewają się dziecka.

Zobacz także: Opozda potwierdziła ciążę. Aktorka wydała poruszające oświadczenie.

Aktorka wyjaśniała, że nie chciała, aby informacja o ciąży ujrzała światło dzienne, a w związku z problemami zdrowotnymi, z którymi się zmagała, nie chciała narażać siebie, jak i dziecka na niepotrzebny stres.

Chociaż Joanna jakiś czas temu pojawiła się na premierze filmu, w którym gra, a także aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dotychczas fani próżno dopatrzyć mogli się ciążowego brzuszka. Aż do teraz.

Na profilu jednej z warszawskich klinik pojawiło się wspólne zdjęcie Antka i Joanny, na którym wyraźnie widać już brzuszek przyszłej mamy.

Joanna Opozda brzuch
Joanna Opozda i Antek Królikowski

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że młode małżeństwo wygląda na bardzo szczęśliwych, a sama Asia kwitnie w ciąży.

źródło: Instagram RoyalClinic/Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej