Joanna Opozda opowiedziała o macierzyństwie w pierwszym wywiadzie po porodzie. Nawiązała też do Królikowskiego!

9 maja 2022
Przez: : M.S.

Joanna Opozda pod koniec lutego po raz pierwszy została mamą. Zaraz po porodzie okazało się, że aktorka rozstała się z Antkiem Królikowski, jednak świeżo upieczona mama do tej pory nie skomentowała doniesień. Po ponad dwóch miesiącach od narodzin synka, Joasi udzieliła pierwszego wywiadu i opowiedziała o macierzyństwie.

Synek Joanna Opozdy

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub na początku sierpnia ubiegłego roku. Niedługo po tym okazało się, że aktorska para spodziewa się pierwszego dziecka. Ciąża Joasi nie przebiegała bajkowo, aktorka wielokrotnie podkreślała, że źle znosi stan błogosławiony. Dodatkowego stresu aktorce dostarczała trudno sytuacja związana z jej ojcem.

22 lutego na świat przyszedł synek Opozdy i Królikowskiego, czym szczęśliwi rodzice pochwalili się w w swoich social mediach. Niestety już kilka dni po narodzinach Vincenta, media zaczęły donosić, że Joasia i Antek rozstali się. Co więcej ujawniono rzekomą przyczynę rozpadu małżeństwa Królikowskich. Okazało się, że Antek ma już nową partnerką, Izę.

Zobacz także: Figura Joanny Opozdy po porodzie

Aktorka nie skomentowała nigdy tych doniesień i nie odniosła się do spekulacji mediów. Teraz po raz pierwszy od narodzin synka, Opozda udzieliła wywiadu i opowiedziała o macierzyństwie.

Joanna Opozda na spacerze
Joanna Opozda synkiem/ fot. Instagram

Joanna Opozda o macierzyństwie

W rozmowie z Party, Joanna zdradziła, jak czuje się jako mama. Przyznała, że miłość do syna bardzo ją zaskoczyła:

“Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak ogromna jest miłość matki do dziecka. Wcześniej tego nie rozumiałam. Kiedy mój synek nagle zachorował, wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie. Zupełnie przestałam przejmować się dotychczasowymi problemami. To inny rodzaj miłości, który potrafi zrozumieć jedynie matka”

Aktorka dodała, że chociaż czuje się niewyspana, wie, że każdy rodzic, który zajmuje się swoim dzieckiem przez to przechodzi. Tym samym aktorka wbiła szpilę Królikowskiemu:

“Vincent to nocny marek, lubi sobie głużyć i pokrzyczeć, zwłaszcza w nocy. Zasypia dość późno, ale jak już zaśnie, to potrafi przespać cztery godziny. Całkiem nieźle jak na dwumiesięcznego niemowlaka, bo słyszałam, że niektóre dzieci budzą się nawet co dwie godziny. Chodzę niewyspana, ale… taka kolej rzeczy. Każdy rodzic przez to przechodzi. Oczywiście każdy, który zajmuje się swoim dzieckiem”

Aktorka wyznała, że mimo ogromnych chęci spędzania czasu z synkiem, sytuacja życiowa zmusiła ją do powrotu do pracy:

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę

Źródło: Party, Instagram Joanna Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej