Joanna Opozda przerywa milczenie! Po raz kolejny zaapelowała do Królikowskiego!

13 marca 2023
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że relacje między Antonim Królikowskim, a Joanną Opozdą są bardzo napięte. Po ostatnich wydarzeniach z Królikowskim i medyczną marihuaną w roli głównej, powrócił temat byłych małżonków. Do zeznań ojca swojego dziecka postanowiła się odnieść Opozda, która nie ukrywa, że jest już zmęczona całą sytuacją. Udzieliła szczerego wywiadu.

Wciąż nie milkną echa na temat zdarzenia, które miało miejsce w lutym b.r. Niedługo później Królikowski złożył obszerne zeznania na komendzie dotyczące jazdy pod wpływem środków odurzających. Przy okazji ponownie uderzył w Joannę Opozdę, która podczas trwania ich małżeństwa miała zawrzeć z nim specyficzny pakt.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski płacił Joannie Opoździe za palenie marihuany! Tak chciał ratować ich małżeństwo…

34-latka nie zamierzała milczeć i ostro zareagowała na słowa ojca swojego dziecka, po czym równie szybko usunęła wpis z sieci. Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie, a screeny szybko rozlały się po portalach plotkarskich. Teraz sama zabrała głos i w rozmowie z portalem Pudelek, nieco wylewnej opowiedziała o aktualnej relacji z Antonim Królikowskim. Jak podkreśliła: “chciałabym żyć w spokoju, a ciągle jestem wciągana w jakieś absurdalne sytuacje związane z ojcem mojego dziecka”.

Ślub Opozda i Królikowski.
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Opozda udzieliła szczerego wywiadu

Joanna Opozda najpierw w emocjonalnym wpisie odniosła się do układu z Królikowskim, kiedy byli jeszcze razem. Jak podkreśliła:

“Mieszasz mnie znowu w te rozgrywki i upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę… To już jest inna sprawa. Syna nie widziałeś ponad trzy miesiące. Alimentów dalej nie płacisz. Mieszasz mnie co chwila z błotem, kłamiesz, manipulujesz faktami, próbujesz mnie dyskredytować, opowiadając bajki, kiedy ja wychowuję i utrzymuję naszego syna. […]” – można było przeczytać na Instagramie 34-latki.

Niedługo później relacja zniknęła z jej profilu w mediach społecznościowych. O komentarz w tej sprawie postanowił zapytać 34-latkę portal Pudelek. Tym razem aktorka nie zamierzała milczeć.

Sama już nie wiem, czy jest sens, żebym za każdym razem komentowała te bzdury? Życie jest za krótkie, żeby się tak ciągle przepychać. Z drugiej strony, nie chcę, żeby mój syn kiedyś powiedział mi: “Mamo, skoro tak nie było, dlaczego milczałaś?” Jestem już zmęczona tym wszystkim, naprawdę staram się zachowywać dojrzale, ale czasami to bardzo trudne, na końcu jestem tylko człowiekiem, którym targają różne emocje, który popełnia błędy. Chciałabym żyć w spokoju, a ciągle jestem wciągana w jakieś absurdalne sytuacje związane z ojcem mojego dziecka” – tłumaczyła Pudelkowi.

Jak przyznała, choć nie zamierzała zabierać głosu w tej sprawie, to za każdym razem jest prowokowana.

Bardzo bym chciała to wszystko zakończyć i skupić się na tym, co w życiu naprawdę ważne. Na wychowaniu mojego synka, na pracy. Jestem nieustannie prowokowana przez drugą stronę, która zupełnie nie widzi, że wyrządza krzywdę przede wszystkim naszemu dziecku. Więc dodałam to stories, później usunęłam, bo pomyślałam, że jeśli będę komentować każdą bzdurę, to życia mi nie starczy, ale widzę, że i tak już poszły screeny, więc trudno”- czytamy na Pudelku.

Następnie dodała, że słowa napisane na jej Instagramie są prawdą i nadal je podtrzymuje. Zaapelowała także do ojca swojego dziecka i jak dodała na zakończenie, to syna stawia na pierwszym miejscu, a wszystkie prywatne sprawy chce załatwić w sądzie.

“Apel do Antka na końcu jak najbardziej aktualny. Jeśli mogę coś dodać, to mam też ogromną prośbę do mediów, żeby nie wiązały mnie już z tym człowiekiem. Wiem, że jestem odpowiedzialna za swoje decyzje i teraz ponoszę ich konsekwencje, ale myślę, że już wystarczająco dostałam po d*pie. Chciałabym skupić się na swoim życiu i na moim kochanym synku, który jest dla mnie najważniejszy, a sprawy z Antonim załatwić w sądzie”– zakończyła.

Źródło: Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej