Antek Królikowski zachwycił internautów zdjęciem ciężarnej żony! Kiedy rodzi Joanna Opozda?

15 lutego 2022
Przez: : M.J

Od jakiegoś czasu Joanna Opozda ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych ze względu na zaawansowaną ciążę. Z okazji walentynek, Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem swojej ciężarnej żony, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Aktorka wyraźnie promienieje. Tylko spójrzcie!

Kiedy rodzi Joanna Opozda?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już niebawem dołączą do grona świeżo upieczonych rodziców. Choć aktorska para długo ukrywała ten fakt przed mediami, to ostatnio mogliśmy się dowiedzieć, że na świecie pojawi się chłopczyk, dla którego Joasia i Antek wybrali imię Vincent.

https://www.instagram.com/p/CYo368jrnnO/

Warto podkreślić, że przyszła mama ostatnio wycofała się z życie publicznego po tym, jak w mediach rozpętała się burza po głośnej awanturze z ojcem aktorki. Również Królikowski nie zdradzał za wiele na swoim profilu w mediach społecznościowych. I choć mogło się wydawać, że długa cisza spowodowana jest tym iż Joanna i Antek zostali rodzicami, to nic bardziej mylnego.

Zobacz także: Joanna Opozda zaapelowała do ojca! Wydała oświadczenie!

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie aktora wiele wyjaśnia. Jak się okazuje, Joanna nadal oczekuje przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy. Niemniej jednak poród zbliża się wielkimi krokami.

Zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy

Z okazji walentynek to Antek podzielił się z internautami zdjęciem swojej ciężarnej żony. Joanna na zdjęciu dumnie prezentuje swoje ciążowe krągłości, a krótki podpis pod zdjęciem mówi więcej niż tysiąc słów:

“My sweet Valentines”

Zobacz także: Jakim małżeństwem są Opozda i Królikowski? Szczere wyznanie aktorki!

Joanna Opozda w ciąży.
Joanna Opozda niebawem urodzi.

Nie da się ukryć, że Joanna Opozda niejednokrotnie wcześniej na swoim profilu pokazywała się w naturalnej odsłonie. Niemniej jednak widok aktorki w zaawansowanej ciąży zachwycił internautów. W komentarzach aż roi się od komplementów:

“Przepiękna!!!! Promieniejesz Kochana! Trzymam za Was kciuki”

“Piękna, naturalna, aż miło się patrzy”

“Pani jest tak piękna, boże w każdym wydaniu”

Nam ciężko się nie zgodzić z powyższymi wpisami. Joasia naprawdę wygląda kwitnąco. Choć jak sama przyznała w jednym z wywiadów początkowo ciąża dała się jej we znaki, to jak widzimy już lada moment będzie mogła wziąć swojego synka w ramiona.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej