Opozda i Królikowski są małżeństwem idealnym? Aktorka zdradziła szczegóły ich związku

6 stycznia 2022
Przez: : J.J

Joasia Opozda i Antek Królikowski nie tak dawno zostali małżeństwem. Jak dogadują się zaledwie kilka miesięcy po ślubie? Joasia udzielając jednego z wywiadów zdradziła, jak obecnie wygląda ich związek. Czy małżonkowie są ze sobą zgodni a może w ich relacji powstały już pierwsze zgrzyty? Przekonajcie się!

Opozda i Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski to jedna z najgorętszych par w świecie show-biznesu. Kiedy wraz z początkiem roku 2021 w mediach pojawiła się informacja o ich ponownym związku, który nastał po krótkiej przerwie, portale nie przestały rozpisywać się na temat aktorów i ich ponownej relacji.

Niedługo później media obiegła kolejna zaskakująca wiadomość o zaręczynach i ślubie pary.

Tuż po ślubie nastały kolejne nowości w życiu Opozdy i Królikowskiego. Asia i Antek ogłosili, że spodziewają się dziecka! Od tej pory w mediach możecie natrafić na liczne zdjęcia aktorki z coraz to większym, ciążowym brzuszkiem.

Zobacz także: Jakie imię otrzyma synek Opozdy i Królikowskiego?

Asia Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski

Opozda o małżeństwie z Antkiem Królikowskim

Od ślubu Antka i Joasi minęło kilka miesięcy. Choć w mediach społecznościowych natrafić możecie na liczne zdjęcia pary, na których wyglądają na bardzo szczęśliwych nie wiemy, jak układają się ich prywatne sprawy.

W jednym z wywiadów dla Party aktorka zdradziła, jak wiedzie się w ich małżeństwie. Jak przyznała, jak w każdym związku również u nich dochodzi do małych kłótni, niemniej jednak ślub bardzo zmienił ich życie:

“Tak, chyba tak. Dało nam to trochę, jakieś takiej pewności większej, jakiegoś takiego poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji – to jest bardzo ważne. To jest bardzo ważne dla kobiety w ciąży w ogóle. Nie no jest super.”

Joasia zdradziła również, że choć w ich związku bywają spięcia – jest to całkiem normalne, a jeśli dochodzi do kłótni, są to zazwyczaj błahe sprawy:

“Oczywiście bywają spięcia. My jesteśmy obydwoje charakterni (…) Tak na prawdę o bzdury, o takie bzdury, które potrafią człowieka wykończyć.”

Na koniec Joanna Opozda przyznała, że powoli z Antkiem wypracowują swoje kompromisy, a ich związek idzie w dobrym kierunku.

Zobacz także: Opozda o Antku. Jakim jest mężem?

https://www.instagram.com/p/CV0ogq0IsoS/

Źródło: Instagram Joanny Opozdy, Party

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej