Joanna Opozda: [wiek, seriale, dziecko, Antek Królikowski, Instagram]

3 października 2019
Przez: : KS

Joanna Opozda to aktorka, która wyróżnia się nie tylko swoimi zdolnościami aktorskimi, ale również urodą. Może pochwalić się dużą ilością fanów, a także propozycji zawodowych. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej życiu i karierze, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Joanna Opozda: wiek

Aktorka urodziła się 2 listopada 1988 roku. Pochodzi z Buska-Zdroju. Jest absolwentką Wrocławskiego Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego. Oprócz tego, że doskonale radzi sobie w branży filmowej, zajmowała się także modelingiem. Współpracowała nawet z zagranicznymi magazynami.

Joanna Opozda: mąż, dziecko

Aktorka ma za sobą kilka nieudanych związków. Co więcej, w planach miała już ślub z jednym ze swoich byłych mężczyzn. Wielkim zaskoczeniem był fakt, że w wakacje 2020 roku, została nową partnerka aktora Antoniego Królikowskiego. Na temat ich romansu plotkowano bardzo dużo. Ich relacja wzbudzała duże kontrowersje, ponieważ oboje niedawno zakończyli poprzednie związki. Antek i Asia stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku i spodziewają się dziecka.

Zobacz także: Joanna Opozda jest w ciąży! Zabrała głos!

Joanna Opozda: seriale

Bezsprzecznie najwięcej z telewidzów kojarzy ją z serialu ,,Pierwsza miłość”. Zagrała tam Jowitę Kaczmarek, która była bardzo dynamiczną bohaterką i musiała zmagać się z wieloma przeciwnościami losu. Oprócz tego, pojawiła się w filmie ,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach i ,,Diablo. Co więcej, wystąpiła w ,,M jak miłość” i ,,Barwach szczęścia. Dodatkowo, wzięła udział w programie ,,Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Kamil Kuroczko. Niestety, udało im się zatańczyć jedynie w 4 odcinkach.

Joanna Opozda: Instagram

Kobieta należy do grona osób, które chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie nosi nazwę @asiaopozda. Obecnie jej profil śledzi aż 317 tysięcy użytkowników. Aktorka dodaje tam wiele zdjęć, a także nagrywa relacje

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Źródło: Instagram Asi Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej