Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprosiła Joannę z synkiem do swojej posiadłości w górach! Opozda odpowiedziała!

7 lipca 2022
Przez: : M.J

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się na hojny gest w kierunku swojej jeszcze obecnej synowej, zapraszając ją do swojej posiadłości za miastem. Mama Antka chciałaby, aby Joanna Opozda i jej syn Vincent spędzili miło czas z dala od miejskiego zgiełku. Co na to Joanna? Jej reakcja zaskakuje!

Relacje Joanny Opozdy z byłą teściową

Media od samego początku rozpisywały się o oziębłych stosunkach między Joanną Opozdą a jej teściową Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Stosunki Pań uległy jeszcze większemu pogorszeniu kiedy wybuchł skandal między rodzicami Vincenta, doprowadzając do ich rozstania.

Joanna od samego początku nie mogła liczyć na wsparcie teściowej. Małgorzata pomimo wybryków syna, zawsze stawała za nim murem, co ciekawsze często wchodząc w dyskusję z internautami.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski unieważnią ślub kościelny? Głos zabrał sam ksiądz!

Kiedy Joanna i Antek czekają na sprawę rozwodową, wszystkich zaskoczyć mogła wypowiedź mamy Antka, która w rozmowie z portalem Na Żywo, zdradziła, że zaprosiła Joasię wraz z wnukiem do domu w górach, a dokładnie u podnóża gór w Kurdowie-Zdroju, by skorzystali z tamtejszych udogodnień i okoliczności przyrody:

“Chciałabym, żeby mój najmłodszy wnuk i Joasia spędzali tam czas i korzystali ze świeżego powietrza i pięknych okoliczności przyrody” – przyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Antek Królikowski z mamą
scena z: Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, SK:, , fot. Telus/AKPA

Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska pogodzą się?

Rozejm w stosunkach mamy Antka i jego byłej partnerki mógł zaskoczyć niejednego z internautów. Sprawy jednak wyglądają zupełnie inaczej. Portal Pudelek dotarł do mamy Vincenta, która skomentowała otrzymane zaproszenie od obecnej jeszcze teściowej. Jak się wówczas okazało, choć Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała być może dobre zamiary, zaproszenie zostało wystosowane tylko w jednym z wywiadów, a o samym pomyśle Joanna Opozda dowiedziała się z mediów:

“To miłe, ale nic mi o tym nie wiadomo. Nikt nas do Kudowy nie zapraszał. Dowiedziałam się o tym pomyśle z mediów” – przyznała.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski

ZOBACZ TAKŻE: Opozda pojawiła się na premierze filmu z udziałem Królikowskiego! Uśmiech nie schodził jej z twarzy

Myślicie, że nastąpi rozejm w ich stosunkach?

Źródło: Akpa, Na Żywo, Pudelek, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej