Połącz się z nami

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zdjęcie sprzed 13 lat! Ale zmiana!

Z życia gwiazd

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zdjęcie sprzed 13 lat! Ale zmiana!

Joanna Przetakiewicz jest projektantką, która pomimo swojego wieku zachwyca figurą i urodą. Teraz na portalu w social mediach, pokazała swoje stare zdjęcie, na którym wygląda nieco inaczej niż aktualnie. Zobaczcie!

View this post on Instagram

Moje kochane ♥️ Nie chce nikomu mówić jak żyć, chce WAS słuchać. Chce dodać otuchy innym. Wzbudzić nadzieję, połączyć, zbudować wspólną siłę, wzajemne zaufanie, akceptację i przyjaźń. Połączyć ze sobą w regionalne grupy w całej Polsce i poza. Bez względu na status finansowy, społeczny, rodzinny, wiek lub miejsce zamieszkania. Kobiety pracujące i domowe. Wszystkie, które chcą żyć lepiej. RAZEM. ONLINE?OFFLINE. Z pomocą LIDEREK, czyli tych z Was, które mają ochotę, czas i potrzebę wspierać tą idee. Które lubią i umieją być potrzebne. To wpływowe, inspirujące kobiety nowej ery. Wszyscy naukowcy na całym świecie są zgodni co do tego, że przynależenie do grupy to NAJSILNIESZY FAKTOR SZCZĘŚCIA, DŁUGIEGO I ZDROWEGO ŻYCIA. Mogę i chcę to zrobić tylko i wyłącznie RAZEM z Wami ♥️ Dziękuje za zaangażowanie i wiarę! Dziękuje też za to, ze w ciągu 2 tygodni nasza grupa na Facebooku Usunięte. ? http://bit.ly/EraNowychKobiet ?osiągnęła 10 tysięcy‼️ Dziękuje Wam za ciepło i mądrość. Raz na zawsze chcę obalić mit o wzajemnej zazdrości kobiet. W ENK nie posługujemy się językiem przemocy – hejtu, nietolerancji ani złości. To język brutalnej agresji, frustracji i nieszczęścia. Toksyczny i społecznie niebezpieczny. Chcę budować bliskość i poczucie bezpieczeństwa, bo we współczesnych czasach osamotnienia to jest nam wszystkim teraz najbardziej potrzebne. Porozumiewać się za pomocą zrozumienia i akceptacji. MY SIĘ WSPIERAMY, A NIE SPIERAMY. To jest nasza siła NOWEJ ERY ♥️ #eranowychkobiet #mojeskładnikiszczęścia #superENKa

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Chociaż tego nie widać, Joanna jest kobietą po pięćdziesiątce. Ma ona za sobą trzy ciąże, a pomimo tego wciąż zachwyca nienaganną sylwetką, za którą, jak sama podkreśla, stoi odpowiednia dieta i treningi. Jest uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie i bez wątpienia czas się dla niej zatrzymał. Czy jednak zawsze zachwycała tak jak teraz?

Projektantka udostępniła zdjęcie, którym udowodniła, że nie tylko jest posiadaczką urody, ale również ma duży dystans do siebie i poczucie humoru.Pod fotografią uczestniczki programu „Azja Express”, pojawiło się całe mnóstwo komentarzy. Joanna pozuje na nim w nie najlepszej stylizacji i makijażu, a w oczy rzuca się od razu, jej opalana skóra, która na początku dwutysięcznego roku była jak najbardziej w modzie.

Przetakiewicz jako pierwsza zaczęła żartować ze zdjęcia, oznaczając je hasztagami #staraera, #cośposzłonietak, #nieprzepraszam a tak się starałam.

Najwidoczniej fani zrozumieli jej aluzje do fotografii z 2006 roku i również nie pozostali projektantce dłużni.

„Fota absolutnie czad. Może trochę za dużo loków i ten atomic blond”, „I’m a Barbie girl in a Barbie World”, „Najważniejsze to mieć do siebie dystans” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna wraca do przeszłości i tego, jak kiedyś wyglądała. Na jej profilu możemy znaleźć również inną fotografię wykonaną na przełomie 1993-1994 roku, na której jest w ciąży, a obok niej pozuje dwójka jej dzieci. Na tym zdjęciu trudno doszukać się jakiegokolwiek podobieństwa.

Teraz jej synowie są już dorosłymi mężczyznami, a Joanna doskonale się czuje w ich towarzystwie i chętnie dzieli się zdjęciami podczas rodzinnie spędzonego czasu.

My również stwierdzamy, że Joanna Przetakiewicz przeszła niesamowitą metamorfozę i w jej wypadku idealnie pasuje powiedzenie „kobieta jest jak wino- im starsza, tym lepsza”!

Jak podoba Wam się przemiana Joanny? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry