Joanna Szymanowska: [wiem, kariera, MasterChef 12, Instagram]

3 grudnia 2023
Przez: : K.M.

Kolejną uczestniczką wielkiego finału dwunastej edycji MasterChef jest Joanna Szymanowska. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Joanna Szymanowska: wiek

Kandydatka na MasterChefa pochodzi z Poznania. 30-latka na co dzień zajmuje się księgowością.

Joanna Szymanowska: kariera

Joasia pokonała wiele trudnych etapów eliminacji, ale umiejętności kulinarno-artystyczne oraz determinacja przyniosły jej miejsce w najlepszej czwórce dwunastej edycji programu MasterChef. W półfinale uczestnicy pojedynek stoczyli w porcie w Marsylii, musieli przyrządzić tradycyjną zupę Bouillabaisse. Tę konkurencję wygrał Maciej Pisarczyk.

Zobacz także: Maciej Pisarczyk – jeden z finalistów dwunastej edycji programu MasterChef

Joanna Szymanowska: MasterChef 12

Program MasterChef to jeden z najlepszych programów kulinarnych, w którym kucharze amatorzy zmieniają się w mistrzów gastronomii. Spośród setki kandydatów jury wyłoniło 14 szczęśliwców, którzy zmierzyli się w wielu konkurencjach, aby znaleźć się w wielkim finale. Finalistami 12. edycji show są: Małgorzata Szymonek, Joanna Szymanowska, Karolina Grzelak oraz Maciej Pisarczyk. W jury najnowszej edycji znaleźli się: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Finałowy odcinek już w niedzielę 3 grudnia o godzinie 20:00 na antenie TVN i na Playerze.

Finał składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszym czwórka uczestników zmierzy się z trzema zadaniami specjalnymi, a każde z nich oceniane będzie przez jurorów i przyznawane im będą punkty od 1 do 4. Dwóch kucharzy, którzy zgromadzą największą ilość punktów, awansuje do dalszej tury finału. W kolejnej edycji kucharze zaserwują jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Po tej konkurencji jury wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji MasterChef, który zdobędzie statuetkę, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i czek na 100 tysięcy złotych.

Joanna Szymanowska: Instagram

Joasia na portalu Instagram znana jest pod nazwą @szymiczachadymi. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi 2082, a ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Źródło: Instahttps://www.instagram.com/szymiczachadymi/gram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej