Maciej Pisarczyk: [wiek, MasterChef, Instagram]

1 grudnia 2023
Przez: : M.J

Już 3 grudnia 2023 roku poznamy zwycięzcę najnowszej 12. edycji programu MasterChef. Jednym z finalistów, który od początku zachwycał jurorów swoimi potrawami jest Maciej Pisarczyk. Co wiemy na jego temat?

Maciej Pisarczyk: wiek

Finalista 12. edycji kulinarnego show ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. Co ciekawe, zawodowo nie jest związany z kuchnią, bo jego specjalizacja to inżynier projektów. Maciej od samego początku pokazywał, że ma ogromny talent kulinarny, co doskonale widać także po jego profilu w mediach społecznościowych.

Czy to właśnie on zostanie dwunastym MasterChefem w Polsce?

Maciej Pisarczyk: MasterChef

12. edycja jak zawsze była zaskakująca. Z czternastki uczestników tylko czterech kucharzy dostało się do wielkiego finału, a wśród nich znalazł się właśnie Maciej Pisarczyk. Przypomnijmy, że 27-latek w półfinale, który odbył się w Marsylii, zachwycił wszystkich swoją zupą rybną Bouillabaisse. To właśnie on jaki pierwszy wszedł do finału 12. edycji.

Oprócz Maćka w finale o główną nagrodę będą walczyły także: Małgorzata Szymonek, Joanna Szymanowska oraz Karolina Grzelak.

View this post on Instagram

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn)

Finał MasterChefa składa się z dwóch etapów. W pierwszym, finaliści zmierzą się z trzema zadaniami specjalnymi, za które otrzymają od jurorów punkty (od 1 do 4). Do dalszej rundy awansuje dwóch kucharzy.

ZOBACZ TAKŻE: “MasterChef” dla nastolatków: Znamy skład jury! Jedno nazwisko zaskakuje!

W drugim etapie uczestnicy muszą przygotować jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru.

Najlepszy z nich otrzyma tytuł MasterChefa, czek na 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej.

Maciej Pisarczyk: Instagram

Macie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą #maciek.pisarczyk. Z obserwatorami dzieli się tam przepisami na niecodzienne dania, które na pewno zachwycą niejedno wymagające podniebienie.

Źródło: player.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej