Połącz się z nami

Jola Rutowicz pozuje w samej bieliźnie – odważny kadr!

Jola Rutowicz pozuje

Moda i uroda

Jola Rutowicz pozuje w samej bieliźnie – odważny kadr!

Jola Rutowicz pozuje w bieliźnie na Instagramie! Mimo upływu lat, jej charakterystyczne i często odważne stylizacje wciąż przyciągają uwagę. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Jola Rutowicz urodziła się 10 sierpnia 1984 roku. To znana celebrytka i osoba medialna, która swoją popularność zawdzięcza udziałowi w 4. edycji telewizyjnego show „Big Brother”, który wygrała. Wzięła również udział w 5. edycji, w której zajęła 2. miejsce. Charakteryzowała się zamiłowaniem do koloru różowego, lateksu, długich tipsów, odważnych stylizacji, mocnego makijażu i zawsze miała ze sobą pluszowego jednorożca. Od 2008 roku była w związku z Jarosławem Jakimowiczem, z którym prowadziła program „J&J, czyli Jola i Jarek”. Brała również udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

źródło: https://www.instagram.com/jollie_jolanta_rutowicz_/

Jolanta napisała również swoją autobiografię zatytułowaną „Inna”. Zdradziła w niej, że postać różowej i infantylnej Joli jest w pełni wykreowana i odegrana. Po wydaniu książki wycofała się z życia publicznego. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako modelka. Więcej informacji na temat czym zajmuje się Jola znajdziecie TUTAJ.

Jola Rutowicz pozuje w samej bieliźnie!

Jolanta mimo zakończonej kariery medialnej, wciąż prężnie działa na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty i relacje. Na jej profilu znajdziemy wiele zdjęć z czasów „Big Brothera” jak i aktualnych. Trzeba przyznać, że zmiana jaką przeszła Jola jest ogromna! Co więcej, na Instagramie nie brakuje również odważnych zdjęć celebrytki, które cieszą się popularnością i zachwytem internautów. Jej profil obserwuje prawie 25 tys. osób.

Tym razem na profilu pojawiło się nowe zdjęcie – Jola Rutowicz pozuje w samej bieliźnie! Trzeba przyznać, że to niezwykle odważny kadr. Zobaczcie sami!

źródło: https://www.instagram.com/jollie_jolanta_rutowicz_/

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internatów. Wśród nich czytamy:

„Bogini 😍”

„Śliczna Kobietka 😍”

„Piękna Jolanta cudowna 😘”

A jak Wam podoba się zdjęcie Joli?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry